מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אינדיקה לרגיעה שנוצר על ידי הכלאה של באבא קוש

אליאן באבא (Alien Bubba) פרי הפיתוח של מעבדות Cali Connections, הוא זן אינדיקה שנוצר על ידי הכלאה של באבא קוש (Bubba Kush) ו- אליאן קוש (Alien Kush). הוא ידוע בהשפעות המרגיעות החזקות שלו ובטעם החלק, והוא זן פופולרי מאוד בקרב חובבי האינדיקות החזקות.

ל- Alien Bubba פרחים גדולים למדי, בדרך כלל בעלי צורה מחודדת. הניצנים קומפקטיים, כפי שאופייני לזני אינדיקה, והם בגוון ירוק בהיר עם שערות חומות וכתומות. הם מתהדרים גם בשכבה של טריכומות גבישיות, מה שהופך את הפרחים לדביקים למגע.

לאחר הייבוש יש ל- אליאן באבא (Alien Bubba) ריח המזכיר אדמה לחה עם תווים של אורן וארז. בזמן הגריסה הוא מפיץ ריח של חשיש, ככל הנראה בשל גנטיקת ה- או ג'י קוש  OG Kush שלו. בעישון הוא מפיק עשן חלק מאוד עם טעם מתוק של עץ, ותווים של פרי בנשיפה.

ה-היי מתחיל בהדרגה, אך ברגע שהוא "נדלק", יש תחושה של הפרעה בתפיסה החושית. ההשפעה עשויה לכלול גם עיוות תפיסה חזותית ותחושה שהזמן מאט. הוא משרה מצב נפשי נעים ולא פרודוקטיבי במיוחד. לכן זהו זן מצוין למעוניינים להירגע בסוף יום ארוך ולא לביצוע משימות. יש לציין כי רפיון גופני והידבקות לספה היא גם תופעה נפוצה.

משתמשים רפואיים עשויים לגלות כי Alien Bubba מקל על מתח, דיכאון וחרדה. הוא יכול גם לעזור לכאבים, ועשוי להועיל למי שמתמודד עם בעיות שינה. הוא מהווה בחירה טובה גם למי שנוטה לפרנויה או שיש לו סבילות נמוכה ל- THC.

קל מאוד לגדל את אליאן באבא  Alien Bubba באקלים ים תיכוני. בתנאי פנים יש לו זמן פריחה של 9 עד 10 שבועות והוא מניב יבול בינוני.

כתבות נוספות

כלי נגישות