מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

הגאונים בחברת G13 Labs שחררו מעצורים ויצרו מפלצת נפלאה. אין מה לפחד, המפלצתיות שלה היא דבר חיובי. בכוחות משולבים, הקוסמים האלה החליטו לרקוח יחד את הזנים Blueberry, Blue Moonshine ו- OG Kush, ולשחרר לעולם את בלו או ג'י (Blue OG) העילאי. הניצן הזה הוא כמו מדוזה האגדית. אל תסתכלו לו בעיניים כי תהפכו לאבן, או שתהיה מאובנים מרוב היי.

הניצנים צפופים וקומפקטיים, כפי שניתן לצפות מזן שהוא בעיקר אינדיקה, והעלים הדחוסים הם בגוון חיוור של ירוק ים עם שערות כתומות לוהטות המכסות אותם. כאשר הניצנים נגרסים, הניחוח ממלא את האוויר בתווים של אדמה, הדרים ואוכמניות. הטעם דומה לניחוח עם בונוס נוסף של אורן בנשיפה.

ה-היי של בלו או ג'י (Blue OG) הוא חוויה להתענג עליה. זוהי הנאה מיוחדת בכל סוג של תרחיש. הפלא הזה לוקח את הזמן לפני שהוא דופק על הדלת, אבל ברגע שתפתחו אותה, החיים יקבלו תפנית חיובית. זהו פרח אשר הייעוד שלו הוא הרפיה טהורה, אולם לפני כן המשתמשים יחוו גירוי מנטלי הגורם לפיטפוטים, צחוק ואינטראקציה חברתית. ברגע שהתחושות הללו מתפוגגות, משתלט עליכם רוגע גופני מלא, יחד עם רצון למצוא ספה נוחה ולא לזוז. זהו מעבר יפה מאופוריה לרגיעה עמוקה.

בזכות השפעות אלו ותכולת ה- THC שלו, בלו או ג'י (Blue OG) הוא בחירה אידיאלית לטיפול בחרדה, הפרעות מצב רוח, נדודי שינה, כאבים כרוניים, מיגרנות וכאבי ראש.

למרבה המזל, G13 מציעה זרעים של בלו או ג'י (Blue OG) למכירה באינטרנט. ניתן לגדל אותו בבית או בחוץ, אם כי גידול מוצלח בתנאי חוץ דורש אקלים לח למחצה, ים תיכוני. בגידול בתנאי פנים, הצמח יפרח תוך 8 עד 9 שבועות. בחוץ הוא יפרח סביב תחילת אוקטובר.

אם אתם רוצים לחוות אופוריה, ואחריה הרפיה מספקת, פנקו את עצמכם ב- בלו או ג'י (Blue OG) .

 

כתבות נוספות

כלי נגישות