מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אגהרטה Ag

אגהרטה – Agharta

זן היברידי מאוזן ומלא אושר

קבוצת Gage Green יצרה את אגהרטה (Agharta)  על ידי הכלאה של Colorado Bubba עם Grateful Breath. זהו זן היברידי מאוזן מאוד, בערך חצי אינדיקה וחצי סאטיבה. זן Colorado Bubba הידוע, שזכה בפרסים, מביא את מאפייני ה- OG וה- Northern Lights, בעוד ש- Grateful Breath מוסיף צפיפות, יבול ועוצמה.

הזן, הקרוי על שם העיר המיתולוגית שבמרכז כדור הארץ, מפיץ ארומה של פטל ופירות יער. אותן איכויות מופיעות גם בטעם, שיש בו רמזים לפירות, אורן ודיזל. מבחינת השפעה, אגהרטה נחשב למרגיע מאוד. רוב המשתמשים יגלו כי הוא משרה עליהם מצב של אושר, עם רגיעה גופנית ותחושה של טבילה בנהר דבש. אלו הנהנים מ- CBD נהנים מאד מאגהרטה, כמו גם הסובלים מחרדות, דיכאון או מתח וזקוקים לזן שיעזור להם להירגע.

כמו עם זנים אחרים של קנאביס, תופעות הלוואי השליליות השכיחות של אגהרטה כוללות יובש בפה ויובש בעיניים. עם זאת, תופעות אלו אינן שכיחות יותר מאשר בכל זן אחר, ויש אנשים המדווחים כי לא חוו תופעות לוואי כלל.

ניתן לגדל את אגהרטה בתנאי פנים וחוץ, בהם לצמחים יהיה זמן לפריחה של כ- 53 יום, והם יספקו יבול בינוני. בגידול בתנאי פנים יש לקצץ אותו פעם או פעמיים כדי להבטיח צמיחה בריאה ולאפשר מקום לניצנים. הוא צומח בצורת שיח עם ענפים חזקים מלאים בתפרחות צפופות ומלאות שרף.

כתבות נוספות

כלי נגישות