מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

הכלאה דומיננטית באינדיקה מקליפורניה

אליאן קוש (Alien Kush) הוא הכלאה דומיננטית באינדיקה שפותחה לראשונה על ידי Cali Connection. זוהי הכלאה של פרפל קוש (Las Vegas (Purple Kush עם אליאן דוג (Alien Dawg), בעלת תכולת THC בינוניות של כ- 14%.

הצמח ירוק בהיר והפרחים הדביקים מכוסים בשערות אדומות וכתומות ובטריכומות מבריקות. הוא גדל לגובה בינוני והוא צמח חזק ועמיד, מה שמקל על הגידול בתנאי פנים או בחוץ. מבחינת הריח, ניתן לזהות תווים של אורן, עשבי תיבול, אדמה ותבלינים, ובעישון הוא מפיק טעם הדרים עדין עם גוון עץ.

אחד המאפיינים המושכים ביותר של Alien Kush הוא שהוא אידיאלי לשימוש פנאי ומרפא כאחד. בדרך כלל מספיקה שאיפה אחת בלבד כדי לחוות תחושת טריפ, כאילו זהו זן סאטיבה. תחושה זו מתפוגגת ככל שההשפעה חולפת והגוף נותר רגוע מאוד.

ההשפעה נמשכת כשעתיים ומלווה בתחושות של אושר, רגיעה והתרוממות רוח. לעתים קרובות ההשפעה מלווה בנוסף גם ביצירתיות ובמחשבות זורמות באופן חופשי. בנוסף, בזכות יכולת ההרגעה שלו, הוא עשוי להקל על כאבים, כאבי ראש ובחילות. הזן גם מגביר את התיאבון ומשפר את מצב הרוח, מה שהופך אותו לפופולרי אצל הסובלים מדיכאון.

כאמור, ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ. הזן גדל היטב גם במערכת הידרו וגם באדמה, וישגשג עם מעט קיצוץ נכון וחומרי הזנה אורגניים. הצמח יניב יבול ממוצע של בערך 300 גרם למטר רבוע ויש לו זמן פריחה של שמונה עד תשעה שבועות.

כתבות נוספות

כלי נגישות