מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אלוהה ברי Alb

אלוהה ברי – Aloha Berry

קנאביס היברידי מהוואי

אלוהה ברי Aloha Berry הוא זן קנאביס היברידי מהוואי. מקורות הזן ומי שפיתח אותו אינם ידועים, והוא גורם להיי מאוזן הידוע ככזה שנמשך לאורך זמן ארוך במיוחד. בבדיקות מעבדה תכולת ה- THC שלו נעה בין 16% ל- 28%.

לאחר הייבוש יש לו ריח חזק של פירות עם תווים של אגוזים. לאחר גריסת הניצנים, ניתן לחוש בריח בואש ובעישון הוא מפיק עשן בארומה של פירות, מעט חמצמץ בנשיפה.

ההשפעה של אלוהה ברי (Aloha Berry) מכה מהר מאוד ומתחילה בתחושת ריגוש בראש. התוצאה עשויה להיות מחשבות מתרוצצות ותחושה שכל דבר נראה מרתק. חשיבה אסוציאטיבית חופשית היא עוד תופעה נפוצה, כאשר רבים מעידים כי הוא עוזר להם להתמקד במשימות מורכבות. לאחר מספר שעות עשויים להתגלות מאפייני האינדיקה. הגוף יהפוך רגוע ויורגש דחף לשכב. הוא לא גורם לרפיון שרירים מוחלט, אבל ישאיר אתכם ישנוניים.

ההשפעה המאוזנת של אלוהה ברי אחראית לשלל יתרונות רפואיים. הוא יכול לעזור לבעלי הפרעות קשב, וההשפעה המרוממת עשויה גם להקל על דיכאון ומתח. בזכות תכונות האינדיקה, הזן יכול להקל גם על כאבים וכאבי שרירים. בנוסף, הוא מעורר תיאבון נהדר. לעומת זאת, הזן לא מומלץ למי שנוטה לפאניקה או פרנויה.

ניתן לגדל את אלוהה ברי בתנאי פנים או בחוץ, אך קל יותר בתנאי פנים. יש לו זמן פריחה של 7 עד 8 שבועות בלבד והוא מניב יבול בכמות טובה.

כתבות נוספות

כלי נגישות