מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אפגן הייז הוא הכלאה של שני זני קנאביס ידועים

אפגן הייז (Afghani Haze) הוא הכלאה של שני זני קנאביס ידועים, עם תכונות דומיננטיות של סאטיבה שרוב המשתמשים בהחלט יהנו מהן. זהו בין הזנים הפופולאריים ביותר עבור משתמשים בכל רמת נסיון, המציע איזון בין חוויה מנטאלית מרוממת לאפקט גופני כובש.

אפגן הייז (Afghan Haze) הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה עם תכולת THC ממוצעת של 17%, אשר נוצר על ידי שיתוף פעולה בין מייסד בנק הזרעים של הולנד נוויל שונמייקר ושנטיבאבה מחברת Mr. Nice Seeds.

אפגן הייז Afghan Haze הוא תערובת של 60-70% סאטיבה, תלוי את מי שואלים, כאשר היתר מורכב מגנטיקה של אינדיקה. הזן שהתקבל הוא חזק אך אינו גורם לתופעות לוואי שרוב האנשים נמנעים מהן, כגון חרדה ופרנויה.

רוב הצרכנים יגלו כי ההשפעות של אפגן הייז משרות היי מרגיע המקנה יצירתיות ושלווה לכל אורך החוויה. הזן משמש לרוב לטיפול בהשפעות של חרדה, מתח, דיכאון, כאבי ראש וכאבים כרוניים.

Afghan Haze הוא זן יפה גם מבחינת המראה. הניצנים בגודל בינוני עם פרופיל מעוגל. הצבע בהיר, כמעט ירוק חיוור, עם גוונים ורודים על פני כולו. יש לו שפע של סיבים כתומים וטריכומות בצבע ענבר המכסות את כל התפרחת.

הארומה של אפגן הייז כוללת תווים של אדמה, עץ ובושם בואש מתוק. הטעמים משקפים את אותם המאפיינים עם נגיעות עשירות של אגוזים ואורן.

אם ברצונכם לגדל אותו, תגלו כי זהו זן מעט הפכפך. הצמח זקוק להרבה שמש ומרחב כדי לשגשג. התנאים עשויים להשפיע גם על הפנוטיפ של הצמח שתקבלו בסופו של דבר, מה שעלול לגרום לבלבול בקרב מגדלים פחות מנוסים. צמחים בוגרים יכולים להניב עד 450 גרם כאשר הם גדלים בתנאי חוץ. בתנאי פנים הצמחים יניבו בדרך כלל את אותה כמות למטר מרובע.

פרופיל זן הקנאביס אפגן הייז

כתבות נוספות

כלי נגישות