מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי ארמגדון Arm

ארמגדון – Armageddon

סאטיבה עוצמתית מבית Fantaseeds

ארמגדון (Armageddon) הוא זן קנאביס דומיננטי בסאטיבה בעל עוצמה גבוהה שכפי שהשם מרמז. הוא פותח על ידי חברת Homegrown Fantaseeds בהולנד, אך הרקע הגנטי המדויק שלו הוא סוד מקצועי. הזן ידוע בהיי מוחי שנמשך הרבה זמן, עם איזון של השפעות פיזיות עדינות, ותכולת THC שנעה בין 15% עד 20%.

לפרחים של ארמגדון יש צורה מוארכת וקצרה. הם בעלי מבנה סאטיבה אופייני עם עלים בצבע ירוק כהה המכוסים שערות חומות מתולתלות. הם גם מכוסים טריכומות לבנות עכורות על פני השטח הפנימיים והחיצוניים, מה שהופך אותם לא רק לפסיכואקטיביים, אלא גם למלאים בהמון שרף.

לזן יש ניחוח מורכב עם תווים של בנזין, פירות ולימון, וכאשר גורסים אותו הוא מדיף ריח של בואש מתקתק. העשן של ארמגדון קשה ומתאפיין בטעמי דיזל ולימון בנשיפה.

לוקח כמה דקות עד שההשפעה של ארמגדון מורגשת. היא מתחילה בלחץ סביב העיניים והרקות, וגורמת להתרוצצות של מחשבות באסוציאציה חופשית. יש גם החווים ערפול חושי המלווה בהעצמה של מראות וצלילים. משתמשים רבים מעידים שזהו זן מצוין לביצוע משימות הקשורות לעבודה או לביצוע מטלות יומיומיות כמו ניקיון. כאשר ההשפעה מתפוגגת, היא הופכת מרגיעה יותר ומשרה תחושה של הרפיה פיזית עמוקה. היא לא בהכרח מובילה להידבקות לספה, אבל בהחלט לתחושת כבדות בגפיים.

מטופלים רבים בקנאביס רפואי פונים לארמגדון. הוא ידוע כמסייע בהפרעות קשב וריכוז, ועשוי גם להקל על מתח ודיכאון. בנוסף, ארמגדון ידוע כמקל על כאבים, כאבי ראש ובחילות.

קל להשיג זרעים של ארמגדון וניתן לגדל אותו בחוץ ובפנים. הצמחים פורחים תוך 8 שבועות ומניבים יבול גבוה. חשוב להיות מודע לעובדה כי הצמחים מדיפים ריח חריף ביותר.

כתבות נוספות

כלי נגישות