מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

סאטיבה ממריצה מהוואי

אלוהה (Aloha) הוא זן קנאביס סאטיבה שמקורו, כפי שהשם מרמז, בהוואי. הגנטיקה המדויקת אינה ידועה, אך נראה כי המקור הוא בזן סאטיבה אנדמי מהוואי. הוא ידוע בהשפעה של היי אנרגטי המעודד חשיבה, ורמת ה- THC שלו נעה סביב 15% עד 18%.

לאלוהה עלים אווריריים ורפויים בצבע ירוק עז. הם מצופים סיבים אדומים ושכבת טריכומות לבנות, היוצרים יחד מראה צבעוני מאוד. לאחר הייבוש, יש לאלוהה ניחוח מתוק של הדרים. בגריסה הוא משחר ריח של צמחי מרפא, בדומה לזן Haze הפופולרי. אלוהה מפיק עשן חלק מאוד וקל לשאיפה עם טעם של הדרים בנשיפה.

אלוהה (Aloha)  משרה השפעה מהירה המלווה לעתים קרובות בעיוות קל של המראות והצלילים. מעשנים רבים מדווחים שהוא גם גורם לתחושה שהזמן מאט. משתמשים יגלו כי המחשבות שלהם מתחילות לזרום במהירות, מה שיכול להועיל לשיחה או לעבודה יצירתית. בנוסף, משתמשים רבים טוענים כי ההשפעה עוזרת להם להתמקד בעבודה ולהשלים משימות. חשוב לציין שזהו לא זן עם הרבה השפעות פיזיות, כמעט ואין שום סיכוי "להידבק לספה", אלא מדובר בזן מצוין להתחיל איתו את היום.

משתמשים רבים מדווחים כי אלוהה יכול לעזור בהפרעות קשב וריכוז בזכות התכונות המרוממות שלו. הוא יכול לעזור להקל על דיכאון ומתח. יחד עם זאת, זהו לא זן מומלץ למי שנוטה לפאניקה או פרנויה.

ניתן לגדל את אלוהה בתנאי פנים וגם בחוץ אך קשה מאוד להשיג זרעים. הצמחים עשויים להיות גבוהים מאוד, ולכן זקוקים לגיזום מוקדם בתהליך הגידול. הזמן לפריחה הוא בין 9 ל- 12 שבועות.

כתבות נוספות

כלי נגישות