מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן פופולרי במיוחד הגורם לתחושות נעימות בכל הגוף

על פי האגדה, ג'י 13 הייז נוצר בשנות השישים מכמה זנים חזקים ביותר על ידי ה- CIA, ה- FBI וסוכנות חשאית אחרת של ממשלת ארה"ב. האגדה מספרת שאחרי שנים של ניסוי וטעייה, אותה חטיבה סודית שיכללה את הזן סביב שנת 1970 באוניברסיטת מיסיסיפי, ואחד מטכנאי המעבדה גנב דגימה והתחיל לגדל אותה. אבל זו ככל הנראה רק אגדה.

הג'י 13 (G13) מכיל טטראהידרוקנאבינול (THC) ברמה גבוהה מאד של בערך 22%, ותכולת קנאבידיול (CBD) וקנאבינול (CBN) בשיעור של 1%. הניצנים צפופים במיוחד ובעלי צבע ירוק בהיר, ומכוסים בשערות כתומות שגורמות להם להיראות פרוותיים. הצמח מדיף ריח חזק המזכיר מנדרינות ואשכוליות, עם טעמים מתוקים והדריים.

הג'י 13  (G13) הוא זן פופולרי במיוחד הגורם לתחושות נעימות בכל הגוף ומשרה תחושת אופוריה מיידית. ההשפעות ארוכות טווח, והמשתמשים נכנסים לטראנס המוביל בסופו של דבר לשינה עמוקה.

הודות להשפעותיו מקהות החושים הוא משמש להקלה על כאבים, התכווצויות שרירים וכאבי ראש. השימוש גם גורם להתרוממות רוח ועוררות הנפש, מה שעשוי להועיל לאנשים עם דיכאון, חרדה, מתח וחוסר תיאבון.

ג'י 13 (G13)   זן מסוג אינדיקה דומיננטית אולי נוצר תחת מעטה של חשאיות, אבל קל מאוד לגדל אותו. זמן הפריחה בגידול פנים נע סביב 11 שבועות, הוא מניב יבול מעט מעל הממוצע ודורש מעט עבודה כדי לשמור על הצמחים בריאים ומשגשגים.

זן הקנאביס G13

כתבות נוספות

כלי נגישות