מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

סאטיבה דומיננטית בעלת צבע וריח ייחודיים

גולדן גואוט הוא הכלאת סאטיבה דומיננטית בעלת צבע וריח ייחודיים. הוא נוצר במקרה על ידי מגדלים לא ידועים מקנזס. הזן ידוע בהשפעה החזקה והמאוזנת שלו וביכולתו לשכך כאבים. לגולדן גואוט תכולת קנאבידיול (CBD) של 1% ותכולת טטראהידרוקנאבינול (THC) ממוצעת של 16% העשויה להגיע עד 23%.

הניצנים של גולדן גואוט הם צפופים, בגודל בינוני ובעלי מראה של אינדיקה, עם עלים כבדים וצפופים. הריח פירותי ובשריפה הוא יכול להריח חריף ואדמתי. הזן מפיק עשן חזק וחריף שעשוי לגרום למשתמשים להשתעל.

הגולדן גואוט משפיע בהדרגה. ההשפעה מתחילה עם "באזז" של סאטיבה הגורם לשינויים בתפיסה החושית, שהופך מהר מאד לרגיעה גופנית ללא רפיון שרירים מה שהופך אותו לזן נהדר לשימוש בכל שעות היום. הזן מכיל קנאבידיול (CBD) שעשוי להיות בעל יתרונות רפואיים, אך תכולת הטטראהידרוקנאבינול (THC) הגבוהה יחסית עשויה להיות בעלת השפעה חזקה על משתמשים חדשים.

גולדן גואוט הוא זן שיבוט בלבד, ולכן המבקשים לגדל אותו לא יוכלו לרכוש זרעים ארוזים אלא יאלצו להשיג ולשתול ייחורים מצמחים בוגרים. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ. בתנאי חוץ הוא זקוק לאור שמש קבוע וטמפרטורות של בין 22 ל- 26 מעלות. הצמחים גבוהים ודקים עם מקבצי פריחה רחבים, כך שבדרך כלל אין צורך לגזום עלים רחבים במהלך הגידול. תקופת הפריחה ארוכה למדי, בין תשעה לאחד עשר שבועות.

כתבות נוספות

כלי נגישות