מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

הכלאה של סאטיבה ואינדיקה בין סקאנק לבין קליפורניה אורנג'

טאנג'י הוא הכלאה של 70% סאטיבה ו- 30% אינדיקה בין סקאנק לבין קליפורניה אורנג'. יש לו תכולת טטראהידרוקנאבינול (THC) שנעה בין 19% ל- 22% ותכולת קנאבידיול (CBD) של 0.09% בלבד. הזן זכה בפרסים רבים בגביע הקנאביס ובכללם 10 פרסים רצופים תוך 10 חודשים.

לטאנג'י ארומה המזכירה מנדרינות, והוא נבדל היטב מזנים דומים בעלי ריח לימון או ענבים. יש לו ניצנים ירוקים בהירים קטנים וקומפקטיים המכוסים בטריכומות.

הודות להרכב הסאטיבה, לטאנג'י (Tangie)  יש השפעה מרוממת עם מאפיינים הכוללים אופוריה, יצירתיות, מיקוד ואושר. בגלל רמת ה- THC הגבוהה יחסית, הוא כנראה מתאים יותר למשתמשים מנוסים.

לזן זה גם מספר שימושים רפואיים בזכות היותו מאוזן. הרגיעה שהוא משרה עשויה לסייע בכאבים, מתח, דיכאון ונדודי שינה. יש המדווחים כי הוא מקל גם על בעיות עיכול, חוסר תיאבון ובחילה. תופעות הלוואי כוללות יובש בפה ועיניים אדומות, אך לא יותר מהרגיל.

ניתן למצוא את הטאנג'י ברוב נקודות החלוקה ולרכוש זרעים בחברת DNA Genetics. הצמחים גדלים מהר בחיפוש אחר אור השמש בחמשת השבועות הראשונים והפרחים נוטים להיות בעלי ריח חריף ומלאי שרף.

צמח הטאנג'י (Tangie)  גבוה ולכן מומלץ לגדל אותו בחוץ. ניתן להשתמש בשיטת SCROG לגידול או פשוט לעצב את הצמח בצורת שיח כדי לקבל יבול טוב יותר. בגידול בתנאי פנים יש להשתמש באדמה ולא במערכת הידרופונית.

ניתן גם לגדל זן זה בגידול טבעוני. בשיטה זו אין שימוש בחומרי תזונה מן החי. חומרי המזון שמקורם בצמחים לא משאירים משקעים בקרקע ומאפשרים לצמחי הקנאביס תזונה מהאדמה באופן טבעי יותר. בשיטה זו ניתן לייצר צמחים בעלי טעם טוב יותר ותפוקה גבוהה יותר.

כתבות נוספות

כלי נגישות