מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אינדיקה דומיננטית בעלת טעם ייחודי

בלו צ'יז (Blue Cheese) הוא הכלאת אינדיקה דומיננטית בעלת טעם בלתי נשכח והשפעה מאוזנת.

זהו זן המשפיע על הנפש והגוף באופן שווה והוא מצוין להירגעות אחרי העבודה או בסוף השבוע. משתמשים יכולים עדיין לתפקד תחת השפעתו ולהתמודד עם משימות וסידורים. הוא גורם לאפקט מרומם שהופך אותו לפופולרי מאד.

הודות לתכונות האינדיקה המתונות שלו, הוא מהווה בחירה פופולרית לטיפול בחרדות, דיכאון ותסמיני פוסט טראומה. הוא בעל השפעה צלולה ולכן עוזר גם לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, וכמו כן הוא גורם לרעב מוגבר. ההשפעות השליליות רגילות וכוללות סחרחורת ויובש בפה, ובמינונים גדולים הוא יכול גם לגרום לפרנויה.

בלו צ'יז הוא הכלאה בין זן בלוברי לזן צ'יז מבריטניה. הזן קיבל את שמו מן ההכלאה שיצרה אותו ולא מהריח שלו, שהוא די פירותי – הארומה שלו בהחלט חזקה מאד ועומדת בניגוד למה שמרמז השם. בעישון, העשן סמיך מאוד אך מורגשת ארומה מאוד פירותית ללא סימן לגבינה המעופשת.

ניצני הבלו צ'יז (Blue Cheese) גדולים מאוד עם מבנה צפוף. העלים צפופים מאד וצבעם ירוק עם סיבי נחושת. הניצנים פולטים הרבה שרף מכיוון שהם מכוסים בטריכומים לבנים ודביקים.

הזן קל יחסית לגידול ומתפתח בפנים ובחוץ עם עדיפות לתנאי פנים. היחס בין עלים לניצנים גבוה ובדרך כלל תיראה פריחה תוך 8 עד 10 שבועות בגידול בתוך מבנה. היבול גדול, בדרך כלל כ- 500 עד 600 גרם למטר מרובע של צמח.

כתבות נוספות

כלי נגישות