מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה באבלגם קוש BuK

באבלגם קוש – Bubblegum Kush

זן אינדיקה חזק לשעות הערב

באבלגם קוש (Bubblegum Kush) יש גנטיקה מרשימה, בזכות הכלאה בין OG Kush ל- Bubble Gum, והוא בהחלט עומד בציפיות. ההיברידי הזה הדומיננטי באינדיקה פותח על ידי Bulldog Seeds, חברה הולנדית המפורסמת בייצור זנים כמו Fast Ryder, Blue Dream, Energy Haze, OZ Kush ועוד רבים. תכולת ה-THC יכולה לנוע בין 14% ל-23%, אם כי בממוצע היא תהיה בסביבות 21%.

לבאבלגם קוש (Bubblegum Kush) יש פרחים בגודל בינוני בצורה של כדורי פוטבול אמריקאי, והם דחוסים במיוחד. הפרחים בדרך כלל שמנוניים ודביקים, מה שעשוי להקשות על פירוק שלהם ביד. יש להם ריח מתוק שמזכיר מסטיק, אם כי גם מעט ניחוחות הדרים המשלימים את הניחוחות המתוקים. כאשר גורסים אותם הם משחררים ריחות אדמה שניתם גם להרגיש בטעם בזמן העישון. באבלגם קוש (Bubblegum Kush) יש עשן סמיך, שמאד משמח מעשנים מנוסים, אך עלול להיות קשה מדי לריאות של מעשנים חסרי ניסיון ולגרום לשיעול.

לזן הזה הדומיננטי באינדיקה יש היי מזדחל ומתגנב שעשוי לקחת עד 15 דקות עד שהוא מורגש. הוא מתחיל כעקצוצים בגוף ואז הופך לתחושת רוגע עוצמתית. תוכלו להשאיר את כל הדאגות והלחץ מאחור בזמן שאתם שוקעים במצב נפשי רגוע. הוא לא ייתן לכם זריקת אנרגיה, מה שאומר שאם תכננתם לעשות משהו פרודוקטיבי, אז כנראה שלא כדאי לכם לעשן באבלגם קוש (Bubblegum Kush). אם אתם מעוניינים סתם לשכב וליהנות מסרט או לשמוע מוזיקה, הוא בהחלט יכניס אתכם לאווירה הנכונה. בסופו של דבר, תרגישו דחף לישון, ותוכלו להיות בטוחים שתזכו למנוחה ארוכה ותתעוררו רעננים לגמרי.

באבלגם קוש (Bubblegum Kush) יש גם יתרונות רפואיים והוא יכול להקל על אובדן תיאבון, כאבים כרוניים, דיכאון, חרדה ואפילו פוסט טראומה.

כתבות נוספות

כלי נגישות