מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי צ'רי פיול Chl

צ'רי פיול – Cherry Fuel

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

צ'רי פיול (Cherry Fuel) מגיע אלינו מהמגדלים המופלאים בחברת Sin City Seeds בזכות שילוב של הזן Petrol עם הזן Budha's Sister. בזכות הגנטיקה שלו ותכולת ה- THC הממוצעת החזקה של 19-25%, הוא צבר פופולריות בקרב חובבי קנאביס בשל פרופיל הטעמים המובהק שלו, ההשפעות העוצמתיות והיתרונות הרפואיים הפוטנציאליים שלו.

הוא ידוע בהשפעות ההיברידיות המאוזנות שלו המציעות שילוב של תחושות מרוממות ומרגיעות, מה שהופך אותו למתאים לשימוש גם ביום וגם בערב.

הפרחים של צ'רי פיול (Cherry Fuel) בדרך כלל דחוסים ומצופים בשכבה עבה של טריכומות מלאות שרף, מה שמקנה להם מראה מנצנץ. הצבעים של הפרחים עשויים להשתנות, אך הם בדרך כלל כוללים גוונים של ירוק כהה, סגול ומעט אדום, אשר מוסיפים למראה המדהים שלו. הארומה של צ'רי פיול (Cherry Fuel) מורכבת, עם תווי דובדבן מתוקים שאותם משלימים גוונים המזכירים דלק, המעניקים לו פרופיל ריח ייחודי ומסקרן.

ההשפעות של צ'רי פיול (Cherry Fuel) ידועות כעוצמתיות ונמשכות לאורך זמן. הוא מציע היי מאוזן שמתחיל בהתרוממות מוחית, זריקה של מצב רוח ואנרגיה, ולאחר מכן תחושת רוגע גופני שיכולה להביא להרפיה ולהפגת מתחים. ההשפעות עשויות גם להועיל ליצירתיות ולמיקוד, מה שהופך אותו מתאים למי שצריך להישאר פרודוקטיבי תוך כדי הנאה מקנאביס.

מבחינה רפואית, צ'רי פיול (Cherry Fuel) עשוי להועיל למי שמתמודד עם הפרעות במצב הרוח, מתח, חרדה וכאב כרוני. ההשפעות המרוממות והמרגיעות עשויות לשפר את מצב הרוח, להפחית מתח וחרדה, ולספק הקלה בכאבים ודלקות. עם זאת, חשוב לציין כי ההשפעות האישיות עשויות להשתנות, ומומלץ תמיד להתייעץ עם איש מקצוע לפני השימוש בקנאביס רפואי.

מבחינת גידול, צ'רי פיול (Cherry Fuel) נחשב כזן ברמת קושי בינונית. עדיף לגדל אותו בסביבה מבוקרת, בתוך הבית או בחממה, מכיוון שהוא דורש רמות טמפרטורה ולחות עקביות. הזמן לפריחה הוא כ- 8-9 שבועות בממוצע והוא יכול להניב יבול בינוני עד גבוה, בהתאם לתנאים ולטכניקות הגידול. ייתכן שיהיה צורך בגיזום קבוע כדי לקדם צמיחה מיטבית ולמקסם את התפוקה.

כתבות נוספות

כלי נגישות