מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

האינדיקה השנייה הטובה ביותר

בלאקברי פייר (Blackberry Fire), פרי הפיתוח של הקוסמים בחברת Purple Caper Seeds מצפון קליפורניה, נותן בראש עם המון טעם. הכלאה זו בין הזנים Blackberry Kush ו- Fire Lady זכתה לשבחים רבים, כולל תואר האינדיקה השנייה הטובה ביותר בגביע HempCon 2016. ואפשר להבין על מה המהומה, שכן ל- Blackberry Fire יש תכולת THC ממוצעת חזקה של 15-25%, יחד עם טעם מענג שמעניק למשתמשים היי שהוא גם כבד וגם נמשך לאורך זמן.

התפרחת של בלאקברי פייר (Blackberry Fire) כוללת ניצנים מחודדים וכהים בצבע ירוק זית עם גוונים סגולים עשירים, שערות ענבר בהירות וציפוי של טריכומות קריסטל בוהקות. הניצנים הצבעוניים הללו מפיצים ארומה מאוד חזקה של אדמה עם גוון פירות מתוק המודגש על ידי דיזל וכימיקלים שיכולים לחנוק כל חדר עם הניחוח החד שלו, לכן מומלץ להקפיד ולנקוט בשיקול דעת אם אתם מעוניינים לשמור על עניין העישון שלכם בפרטיות. העשן שלו עלול לגרום לעיניים דומעות או להתקפי שיעול, אך בנשיפה מורגש טעם פירות יער עשיר ומעט חמצמץ.

ה-היי של בלאקברי פייר (Blackberry Fire) הוא קצת מזדחל, בגלל שורשי האינדיקה שלו. הוא מתחיל כגל מתגלגל ואיטי ששוטף בעדינות את הגוף והנפש, ומשאיר את המשתמש רגוע לחלוטין. לתחושה זו מתלווה מהר מאד היי גופני כבד שמוביל בסופו של דבר להידבקות לספה, והופך את המשתמש לחסר תנועה למשך כמה שעות. בסוף החוויה מגיעה שינה בלתי נמנעת.

השפעות אלו ותכולת THC גבוהה הופכת את Blackberry Fire לאידיאלי לטיפול במגוון מצבים כולל כאבים כרוניים, התכווצויות שרירים, שינויים במצב הרוח, דיכאון והתכווצויות. תחושת ההרפיה העמוקה שלו יכולה אפילו לעזור לסובלים מנדודי שינה לישון קצת יותר טוב.

ניתן לרכוש זרעים של בלאקברי פייר (Blackberry Fire) באינטרנט. ניתן לגדל אותו בהצלחה בפנים או בחוץ, כאשר גידול חיצוני דורש אקלים לח למחצה והוא פורח תוך 8 עד 9 שבועות.

להיי מרגיע ועמוק אחרי יום ארוך, בקשו רק את בלאקברי פייר (Blackberry Fire).

כתבות נוספות

כלי נגישות