מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה אליס בארץ הפלאות ALW

אליס בארץ הפלאות – Alice in Wonderland

זן סאטיבה עמוק לתוך מחילת הארנב

כפי שהשם מרמז, אליס אין וונדרלנד או אליס בארץ הפלאות (Alice in Wonderland) הוא זן הידוע כאחד שלוקח את המשתמשים להרפתקה מופלאה. זהו זן סאטיבה אך הגנטיקה הספציפית שלו אינה ידועה. רבים מאמינים כי הוא נוצר מזן Willy’s Wonder והוא מפורסם בהשפעותיו הכבדות.

תכולת ה- THC של Alice and Wonderland עשויה להגיע ל- 23%. מבחינת המראה, הניצנים מכוסים בטריכומות, שערות כתומות ושרף. יש לו ניחוחות של טבע הכוללים פרחים, פירות יער ואדמה.

בעישון, Alice and Wonderland עשוי לגרום לעומס חושי עם היי של אושר קיצוני ורגיעה עמוקה. ההשפעה מתחילה בתחושה יצירתית מאוד והיא מאפשרת להתמקד במשימות ללא תחושת החרדה המאפיינת זני סאטיבה לעתים קרובות. משתמשים רבים אוהבים לעשן אותו בטבע, מכיוון שהוא מאפשר להעריך את המראות והצלילים בצורה חדשה לחלוטין. בהחלט זן אידיאלי עבור אנשים המחפשים ארץ פלאות משלהם.

לזן יש גם שימושים רפואיים ואנשים רבים משתמשים בו כדי להקל על מצבים כמו דיכאון, מתח, עייפות והפרעה דו קוטבית. זהו היי מרומם מאד, אך הוא יכול גם להשרות רגיעה, ולכן עשוי להועיל לסובלים מבעיות שינה, כאב כרוני ומתח שרירים.

כמו עם זנים רבים בעלי גנטיקה בלתי ידועה, Alice and Wonderland עשוי להיות קשה לגידול. יש המון עצות סותרות בנושא, ולכן עדיף להתייעץ עם מי שיש לו ניסיון קודם בגידול שלו.

כתבות נוספות

כלי נגישות