מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אייג'נט טאנג'י Agt

אייג'נט טאנג'י – Agent Tangie

טרפנים:

זן סאטיבה היברידי שנותן זריקת אנרגיה

אייג'נט טאנג'י (Agent Tangie) הוא זן היברידי דומיננטי בסאטיבה שנוצר על ידי הכלאה של Agent Orange עם Tangie. זהו זן הידוע למעטים ואשר חלק מדווחים כי יש לו תכונות ממריצות כמו של כוס קפה.

ל- Agent Tangie יש טעם של הדרים מתוקים עם נגיעות תבלין בדיוק כמו לזנים שמהם נוצר. לרוב יש לו רמת THC שבין 16% ל- 18%. מבחינת מראה, הוא לא מרשים במיוחד ובעל צבע בהיר, אך יש בו כמויות טובות של טריכומות ושרף.

Agent Tangie משרה היי מרומם יחד עם תחושת שמחה שמתחילה בראש ועוברת לשאר הגוף. תכונה זו מצוינת לאלו שצריכים להתמקד ולהמשיך לתפקד עם משימות היומיום, מצד שני ההשפעה עשויה לעורר גם צחוק היסטרי שהולך ומתחזק עם הזמן, ולכן הוא פחות מומלץ למי שנוטה לדאגות יתר.

הזן יכול לעזור למטופלים המתמודדים עם לחץ ודיכאון מכיוון שהוא משפר את מצב הרוח מבלי למנוע מהמשתמש לתפקד. הוא עשוי לעזור גם למתמודדים עם עייפות וזקוקים לאנרגיה. בסך הכל, הוא מספק היי מאוזן שיכול לעזור בהרפיית שרירים כואבים ולהרגיע את המוח, תוך שהוא משרה את המיקוד הדרוש לביצוע משימות מורכבות.

לא נמצא מספיק מידע סביב הדרך הטובה ביותר לגדל את Agent Tangie, אך הוא נחשב קל יחסית לגידול, הן בתנאי פנים והן בחוץ. בסך הכל, זו בחירה מצוינת למי שנהנה מטעמי הדרים.

כתבות נוספות

כלי נגישות