מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי ארקטיק בלו Arb

ארקטיק בלו – ArcticBlue

טרפנים:

היברידי מלא טעם עם השפעה מרגיעה

ArcticBlue (כחול ארקטי) הוא זן קנאביס היברידי אשר נוצר על ידי הכלאה של שני זנים הידועים בטעמם, DJ Short Blueberry ו- Blueberry המקורי. התוצאה היא עשן מתוק מאוד ומושלם להירגעות בסוף יום ארוך.

הזן קיבל את שמו מחוות ארקטיק בלו (ArcticBlue) והוא לא רק מתגאה בתכולת THC של 21%, אלא גם בתכולת CBD של 1%. בעישון מורגשים טעמים של אוכמניות עם תווים של מתיקות ואפילו גבינה. הפרחים עצמם ירוקים צפופים ומכוסים בציפוי עבה של טריכומות ענבר.

ArcticBlue משרה היי חזק ועוצמתי הזורם בגוף, משפר את מצב הרוח ומרגיע את השרירים. השלב הראשוני נמשך זמן מה עד שבסופו של דבר ה-היי הופך למצב של חשיבה צלולה, אופוריה ופטפטנות. הסיום כבד ומעורפל, ורוב האנשים ימצאו את עצמם ישנים.

אנשים רבים מגלים שלארקטיק בלו יש גם יתרונות רפואיים רבים. ניתן להשתמש בו כדי להקל על מגוון רחב של בעיות, החל ממתח, דיכאון ונדודי שינה, ועד כאבים כרוניים וכאבי ראש.

אמנם ArcticBlue מומלץ בדרך כלל למגדלים עם ניסיון כלשהו, ​​אבל גם מגדלים מתחילים יוכלו להתמודד איתו בהצלחה והוא יכול להוות אבן דרך טובה לשלב הבא. זן הפריחה הוא כ- 10 שבועות והוא מניב יבול ממוצע עד מעל לממוצע.

כתבות נוספות

כלי נגישות