מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

קוש מסורתי אמיתי

אמריקן קוש (קוש אמריקאי – American Kush) הוא קוש מסורתי אמיתי, פרי הפיתוח של הגנטיקאים בחברת Alphakronic Genes על ידי הכלאה של באבה קוש (Bubba Kush) של לפני 1998 יחד עם Sin City Kush. זהו זן אינדיקה קלאסי פופולרי מאוד.

לאמריקן קוש יש רמות THC ממוצעות של 20%, עם תוצאות מעבדה שהגיעו עד 27%, כך שמדובר בזן בינוני עד חזק. הפרחים בצבע ירוק כהה וצפופים, עם נגיעות זהב ומכוסים בשערות כתומות ושרף. יש להם ריח חריף עם תווים של לימון, קפה ולבנדר.

ההשפעה של אמריקן קוש מתחילה בראש ובצוואר עם תחושת עקצוץ שבסופו של דבר יורדת כלפי מטה. הוא משרה תחושת רגיעה על כל הגוף ולעיתים גורם להתקף מאנץ'. התוצאה היא תחושה סטנדרטית של "סטלה" שבדרך גורמת לכבדות ועצלות. ההשפעה מתפוגגת לכדי נמנום, ולכן הזן מתאים יותר לשימוש בערב או בלילה.

מטופלים רבים משתמשים באמריקן קוש (American Kush), במיוחד להקלה על כאבים, נדודי שינה והפרעות במצב הרוח כגון חרדה ומתח. עם זאת, במינונים גבוהים, הזן עלול להחמיר מצבים של חרדה או פרנויה, במיוחד אצל משתמשים חדשים, ולכן כדאי להיזהר.

אמריקן קוש נחשב לצמח קל לגידול והוא פורח בתוך 7 עד 8 שבועות בתנאי פנים. למרות שהוא לא הכי קשה לגידול, מומלץ למגדלים חדשים לפנות לייעוץ על ידי מגדלים מנוסים יותר. הוא מניב יבול ממוצע, אך הוא ככל הנראה לא ישגשג אם הקרקע לא מטופלת כראוי.

כתבות נוספות

כלי נגישות