מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה בלוס קלוס Bkl

בלוס קלוס – Bloos Kloos

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

מר מאק מלאס וגאס, יצר את הזן היומיומי הטעים הזה על ידי הכלאת שלושה זנים חזקים של קנאביס: Larry OG, Blueberry ו- Northern Lights. השילוב הזה בא לידי ביטוי בזן Bloo's Kloos המופלא. זהו זן נדיר מאד שמתגמל את מי שהצליח למצוא אותו בהיי שמסלק את כל השליליות והלחצים ומותיר את הגוף במצב רגוע מאוד.

הניצנים של Bloo’s Kloos מתהדרים בצורה מחודדת ובצבע ירוק זית כהה עם גוונים כחולים עזים, שערות כתומות בהירות וציפוי של טריכומות זעירות בגוון ענבר. עם גריסת הניצנים מורגש ניחוח שהוא תערובת של גרגרי יער מתוקים עם ריח קליל של אוכמניות. מגוון הטעמים רבגוני וכולל הדרים מתוקים ואדמה קלילה ששוטפים את הלשון בכל נשיפה.

ההשפעה של Bloo's Kloos היא התכונה שבה כל הקסם הזה מקבל ביטוי, מכיוון שהיא לוקחת לטיול מוחי בעננים. עם פרצי אנרגיה יצירתית שמתפשטת מהר מאד בכל הגוף, הפרח הזה ממריץ את הגוף והנפש. הצלילות המנטלית שהוא מספק מחדדת את החושים ומשפרת גם את המיקוד, אז קחו את רשימות המטלות שלכם ונצלו את כל האנרגיה הזו. כאשר הבאז הגופני הזה נרגע קצת, תזכו להרפיה עמוקה שמסלקת כל מתח ולחץ.

השפעות חלומיות אלו ותכולת THC נמוכה יחסית של 12-15%, הופכות את Bloo's Kloos לזן נבחר לטיפול במצבים כמו כאב כרוני, דלקת פרקים, דלקות ולחץ בעיניים או גלאוקומה.

ניתן לרכוש זרעים של Bloo's Kloos באינטרנט וניתן לגדל את הצמח בפנים ובחוץ. בגידול פנים ניתן לצפות לפריחה לאחר 7 עד 9 שבועות. בחוץ הוא יפרח בין סוף ספטמבר לאמצע אוקטובר.

להיי עם ראש צלול וגוף חופשי מכאבים, Bloo's Kloos הוא התרופה המושלמת.

 

כתבות נוספות

כלי נגישות