מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי בסאטיבה

בנגו (Bango) הוא ציפור נדירה. הוא נוצר בהתחלה כזן היברידי דומיננטי בסאטיבה. הפלא הזה, שיש לו קשר ליצירות המופלאות של המעבדה של פרנקנשטיין, נולד כהכלאה בין מנגו קוש X העוצמתי וזן Fire Alien OG הנהדר. שילוב עילאי!

בנגו (Bango) הפרחים מתאימים במראה לטירוף המעבדה שבו הם נוצרו, עם כתמי ניאון צפופים וגווני זהב מרשימים. אלה, יחד עם שערות כתומות בוהקות וציפוי של טריכומות קריסטל שקופות, מייצרים מראה משובב עיניים עם ריקוד של עשן מפתה.

לפני שאתם ניגשים לתפרחת הזו, כדאי להיות מודעים לכך שבנגו הוא סלנג מצרי לקנאביס, ולכן יש לתת לו את הכבוד הראוי. הטעם הוא תענוג מקושט של מנגו שיפתה אתכם עם ריקודי בטן על הלשון.

הניחוחות של בנגו מרתקים באותה מידה, עם עומס של פירות טרופיים מתוקים עטופים באדמה חריפה וטעימה. החושים נטרפים בהנאה עילאית.

ההשפעה של בנגו מורגשת היטב כבר לאחר הנשיפה הראשונה או השנייה. היא שולחת אתכם לעולם שבו מצב הרוח מעולה והאנרגיה החברתית מגיעה לשיא נפלא. הכיף והחברתיות שלכם יגיעו לשמיים תוך שהם מסלקים כל חרדה, חברתית או אחרת.

התקף המאנץ' מגיע די מהר אחרי זה, אז חשוב מאד להצטייד בחטיפים טעימים.

בזכות תכולת ה- THC הגבוהה של 14%-22% וההשפעות הנובעות מעוצמה כזו, בנגו הוא מושלם לטיפול במצבים כמו דיכאון, מצבי רוח, כאבי ראש ובחילות.

כתבות נוספות

כלי נגישות