מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אינדיקה מבית Swamp Boy Seeds

בננה פודינטיין (Banana Puddintain) הוא זן קנאביס דומיננטי באינדיקה (80% אינדיקה, 20% סאטיבה) שפותח על ידי Swamp Boys Seeds. הוא נוצר על ידי הכלאת הזנים בננה או ג'י ו- GMO TK Skunk הידועים בעוצמתם. יש לו תכולת THC גבוהה במיוחד של כ- 27% עד 30%.

הוא נקרא על שם הטעם הנהדר שלו והוא מהווה בחירה מצוינת עבור כל חובבי האינדיקה שאוהבים טעם של בננות. כפי שהשם מרמז, לבננה פודינטיין יש טעם בננה מתוק וקרמי עם תווים של פירות יער ובואש בנשיפה. הארומה מאוד דומה, אם כי היא נוטה יותר לבואש ותבלינים, יחד עם תווים של עשבי תיבול ואדמה.

הפרחים ירוקים ופרוותיים בצורת ענבים קטנים המכוסים בשערות כתומות דקות ובציפוי של טריכומות קריסטל לבנות וקטנות.

ההשפעה של Banana Puddintain מורגשת כמעט מיד עם הנשיפה. היא מתחילה בחלק האחורי של הראש והצוואר עם עקצוץ קל. עד מהרה היא מתחילה להתפשט בכל שאר הגוף, ומשרה רוגע פיזי וכבדות. המוח במצב של שמחה טהורה וחסרת מיקוד.

בזכות השפעות אלו ותכולת ה- THC הגבוהה, בננה פודינטיין (Banana Puddintain) הוא בחירה טובה להקלה על מתח כרוני, דלקת, כאב, אובדן תיאבון, בחילות ודיכאון.

ניתן לגדל את הזן בפנים ובחוץ. הצמח מגיע לגובה של עד 80 ס"מ בשתי סביבות הגידול, ובתנאי פנים יש לו זמן לפריחה של 54 עד 61 ימים והיבול שלו בדרך כלל משמעותי.

כתבות נוספות

כלי נגישות