מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה הגראנדדי פרפל Grand Daddy Purple

הגראנדדי פרפל – Grand Daddy Purple

טרפנים:

אחד מזני האינדיקה המבוקשים בזכות המראה

הגראנדדי פרפל פותח באזור מפרץ סן פרנסיסקו בשנת 2003 על ידי קן אסטס. קן והצוות שלו  חיפשו ליצור את הכלאת האינדיקה האולטימטיבית על ידי מיזוג שני זנים עם גנטיקה מצוינת, פרפל ארקל (Purple Urkle) וביג באד (Big Bud).

הגראנדדי פרפל נעשה פופולרי מהר מאד והוא כיום אחד מזני האינדיקה המבוקשים בזכות המראה וההשפעה שלו. עם זאת, ישנם כמה מגדלים ואנשים בענף הטוענים כי הגראנדדי פרפל כמעט זהה לזן אינדיאיקה מפורסם אחר, גרייפ אייג'. בנוסף, יש הטוענים כי שני הזנים הם אותו הזן.

הגראנדדי פרפל מהווה בחירה מושלמת לשימוש בשעות הלילה. מי שמחפש להשתמש בקנאביס למטרות רפואיות יגלה שהגראנדדי פרפל מצוין לטיפול בכאבים והוא גם יעיל בטיפול בנדודי שינה, דיכאון וחרדה. זהו זן רב עוצמה ולכן מומלץ למשתמשים חדשים להתחיל במינון נמוך ואז להגביר בהדרגה.

ניתן לגדל את הגראנדדי פרפל בתנאי חוץ, אך תנאי פנים עדיפים. הפריחה מתחילה בדרך כלל לאחר כ- 70 יום בגידול פנים, ובחוץ ניתן לצפות ליבול בסביבות תחילת אוקטובר. הניצנים הגדולים ידועים כמכבידים על הצמח, במיוחד בתנאי חוץ. בגידול פנים על הצמח להיות קצר ויציב מספיק כדי להחזיק את המשקל.

היבול יכול להגיע ל- 120 גרם לצמח בגידול פנים, ובחוץ הוא עשוי להגיע ליותר מ- 1.4 קילו לצמח. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מומלץ לשמור על טמפרטורות באזור ה- 21 מעלות לאורך מחזור הגידול, ועל לחות שבין 50% ל- 55%.

כתבות נוספות

כלי נגישות