מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

דגימה משובחת של זן אינדיקה

OG (או ג'י אנונימי) הוא זן קנאביס אינדיקה שפותח על ידי חברת 3C Farms. הוא מבוסס על דגימה מובחרת של זן קושישימה המפורסם שלהם והוא זכה להצלחה אדירה בקרב מעריצים. ל- Anonymous OG יש תכולת THC ממוצעת של כ- 20%.

פרחי הזן צפופים בצבע כחול כהה, עטופים בגביעים ירוקים כהים ומכוסים בשרף דביק וטריכומות. Anonymous OG מתאפיין בטעמי הדרים עם תווים חריפים ומעט אדמה. הניחוח שלו דומה מאוד לטעם, אך הוא הופך להיות מתוק יותר ועם יותר דיזל כאשר גורסים את הפרחים.

ההשפעה של Anonymous OG מושלמת לסוף היום. היא נינוחה מאוד וגורמת למעט נמנום, אך מלווה בעקצוצים ותחושת אופוריה הנשטפת לאורך כל הגוף. ההשפעה מתחילה בראש ויורדת בהדרגה למטה, ומשרה רוגע עמוק. היא מערפלת את המוח, אבל לא עד קהות חושים. בנוסף, היא גורמת להתקף מאנץ' יחד עם חוסר יכולת לזוז, אז כדאי להכין חטיפים מראש.

משתמשים רבים מעידים כי ל- Anonymous OG יש יתרונות רפואיים. הוא משמש להקלה על נדודי שינה, כאבים כרוניים, לחץ בעיניים, מיגרנות והתכווצויות שרירים. מכיוון שהוא חזק כל כך, הוא מספק הקלה כמעט מיידית. במינונים קטנים הוא יכול גם להקל על בחילות וחוסר תיאבון. משתמשים רבים גילו כי הוא מקל גם על מתח כרוני, דיכאון, חרדה והפרעה דו קוטבית.

הזרעים של Anonymous OG נדירים, וכך גם הזן עצמו. יחד עם זאת, יש אפשרות למצוא אותו פה ושם ומי שמצליח כמעט תמיד מדווח על חוויה מאד מהנה.

כתבות נוספות

כלי נגישות