מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי נדיר

Apple Rock Candy הוא זן קנאביס היברידי שפותח בחברת Alien Genetics על ידי הכלאת Alien Rock Candy עם Apple Sour . מעט מאוד ידוע על זן זה, אך הוא מפיץ ניחוח של קינמון ותווים של פרחים יחד עם השפעה מוחית ופיזית מרגיעה.

הזן מומלץ לשימוש בשעות היום והערב עבור מי שמעוניין ברגיעה אך ללא התחושה הכבדה המאפיינת לעתים קרובות זני אינדיקה. מבחינת טרפנים, הוא מכיל נרולידול ומירצן.

אם לשפוט על פי ביקורות משתמשים, ההשפעה של Apple Rock Candy בהחלט מרגיעה מאוד. בנוסף, נראה כי הוא גם משרה יצירתיות, אנרגטיות ומשפר את המיקוד. זהו ככל הנראה זן מצוין עבור מי שזקוק להקלה על מתח, חרדה או דיכאון, בעוד שתכונותיו המרגיעות עשויות גם להועיל לסובלים מהפרעות שינה.

Alien Genetics טוענים כי זהו זן אידיאלי למי שאוהב זני super sour candy OG אשר טעמם מורגש על הלשון לאורך זמן. על פי עדויות, הוא קל מאוד לגידול וזקוק לגיזום רק פעם או פעמיים. הזמן לפריחה קצר מאוד, רק 7 או 8 שבועות והוא מניב יבול בינוני עד כבד. עם זאת, Alien Genetics טוענים כי כמות הזרעים של Apple Rock Candy מוגבלת, ולכן כל כך מעט ידוע על הזן. ניתן למצוא את הזן בבתי מרקחת בעולם ותוכלו לגדל אותו אם תשיגו ייחורים.

כתבות נוספות

כלי נגישות