מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי BC Roadkill Bcr

בי סי רואודקיל – BC Roadkill

זן אינדיקה מבית Cannacopia

ל- בי סי רואודקיל (BC Roadkill) אולי יש שם שנשמע אלים, אבל הוא למעשה משרה רוגע עמוק. הוא נוצר בקולומביה הבריטית על ידי חברת Cannacopia והוא מהווה הכלאה בין BC Roadkill Skunk לבין זן האינדיקה הטהור Deep Chunk. התוצאה היא זן חריף ועוצמתי עם תכולת THC של עד 25%.

הפרחים די גדולים עם מבנה אינדיקה טיפוסי. העלים בצבע ירוק כהה והם מכוסים בטריכומות שקופות, המעניקות להם מעט זוהר לבן. הריח די חזק עם תווים של הדרים. בגריסה, הריח מזכיר חשיש ובעישון הוא מפיק עשן חריף.

ההשפעה של בי סי רואודקיל (BC Roadkill) מתחילה לאט ולוקח עד רבע שעה עד שהיא מורגשת. היא מתחילה בלחץ קל בפנים ולעיתים מלווה בעיוות חושים. יש הטוענים שהוא משפר את המיקוד ורבים מדווחים על חשיבה מואצת המלווה באסוציאציה חופשית. ההשפעה חלקה ורגועה באופן כללי, אבל לא כזו שמתאימה לפעילות גופנית. ככל שעובר הזמן, המשתמשים הופכים ישנוניים יותר ויותר, מה שאומר שזהו זן מומלץ לשימוש בערב.

ל- בי סי רואודקיל (BC Roadkill) יש גם יתרונות רפואיים. הוא מקל על סימפטומים של מתח, דיכאון וחרדה, ומביא גם הקלה לסובלים מכאב פיזי מכל הסוגים. במינונים גבוהים, זהו זן שיכול לעזור לסובלים מנדודי שינה והוא מהווה בחירה טובה גם עבור הנוטים לפאניקה או פרנויה.

אפשר לרכוש זרעים של BC Roadkill וניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ. הצמחים נוטים להיות קצרים וצפופים, והם פורחים תוך 8 שבועות בתנאי פנים.

כתבות נוספות

כלי נגישות