מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן אינדיקה טהור

Blue Alien (חייזר כחול) נחת על הפלנטה שלנו כהכלאה בין הזנים Blueberry ו- Alien Kush של המוחות המוכשרים בחברת Green Beanz Seedz. זהו פרח אינדיקה טהור המתגאה בתכולת THC ממוצעת מרתיעה של 20-21%, ובעל השפעה חזקה שתשרה עליכם רגיעה עמוקה ותכין אתכם לשינה שלווה.

התפרחות מכילות ניצנים דחוסים בצורת פלפל ובצבע ירוק כהה עם נגיעות של שערות כתומות בוהקות ודלילות וגווני ענבר עשירים. הם מכוסים לחלוטין בשכבה עבה של טריכומות לבנות נוצצות ונוטפות שרף דביק ומתוק. הארומה היא של פרי מתוק ומסוכר. לאחר הגריסה האוויר מתמלא בגווני ארומה של אוכמניות. הטעמים הם של פירות יער מסוכרים, ענבים והדרים, עם טעם לוואי אדמתי בנשיפה.

מומלץ להשתמש ב-בלו אליאן (Blue Alien) בלילה, בגלל הרגיעה העמוקה שהוא משרה על המשתמש. ההשפעה מתחילה בהיי מוחי שייקח אתכם למצב של חלום. כשהאופוריה אוחזת בכם, כל הלחצים של היום יתמוססו אט אט ואתם תרחפו ברוגע טהור, עד שתידבקו לספה בלי יכולת לזוז. הקפידו להצטייד בחטיפים בהישג יד, מכיוון שהתקף מאנץ' הוא עניין וודאי.

בשל ההשפעות החזקות הללו, אומרים כי בלו אליאן (Blue Alien) הוא זן אידיאלי לטיפול בסובלים ממצבים כמו נדודי שינה, חרדה כרונית או מתח, הפרעה דו קוטבית, דיכאון ו-פוסט טראומה.

ניתן לרכוש זרעים של בלו אליאן (Blue Alien) באינטרנט. זהו צמח קל לגידול וניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ. בתנאי פנים ניתן לצפות לפריחה לאחר כ- 7 עד 9 שבועות. בחוץ, הוא יפרח באמצע אוקטובר.

אם בא לכם היי אופורי מאד שיסלק מכם את כל הלחצים ויסתיים בשינה שלווה ועמוקה, בלו אליאן (Blue Alien) הוא הפרח שאתם מחפשים.

כתבות נוספות

כלי נגישות