מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה אליאן סטארדוג Asd

אליאן סטארדוג – Alien Stardawg

טרפנים:

זן קנאביס סאטיבה שמשפיע מהר

אליאן סטארדוג (Alien Stardawg) הוא זן קנאביס סאטיבה שנוצר על ידי Green Beanz Seeds באמצעות הכלאה של אליאן קוש (Alien Kush)  F2 עם Stardawg BX. התוצאה היא זן פופולרי עם תכולת THC שבין 14% ל- 23%.

מבחינה ויזואלית, לזן יש עלים ספוגיים עם כתמים צבעוניים בעלי גוונים של כחול ירוק ומג'נטה, המכוסים בגבישי טריכומות. הניחוח הוא של פירות מתוקים עם תווים של קוש חריף. בשאיפה מורגשים תווי פירות יער עם טעם לוואי של דיזל.

ההשפעה מורגשת מהר מאוד ומשרה תחושת אופוריה מיידית. השימוש בזן מרגיע מחשבות ומשרה שמחה ואופטימיות. אנשים רבים מעידים שהוא גורם להם לדבר, והם מוצפים בזרם בלתי פוסק של רעיונות וצורך לשתף אותן עם כולם. מורגש גם היי גופני מאוזן; הגוף רגוע אך לא רפוי לגמרי, מה שהופך אותו לזן פופולרי לשימוש בשעות היום.

מכיוון ש- Alien Stardawg משרה היי כל כך חיובי, רבים מעידים שהוא יכול לעזור לייצב את מצב הרוח. מסיבות אלה, הוא פופולרי אצל הסובלים מדיכאון, מתח, חרדה והפרעה דו קוטבית. בנוסף, ההשפעה הגופנית ידועה כמסייעת בהקלה על כאבים. כנפוץ עם זני קנאביס, ההשפעות השליליות כוללות יובש בפה ועיניים יבשות.

ניתן לגדל את הצמח הן בתנאי פנים והן בחוץ. הם זקוקים לתחזוקה וגיזום קבוע כדי למנוע מהם להיות גבוהים מדי, והם מניבים יבול בינוני עם פריחה תוך 9 עד 10 שבועות.

כתבות נוספות

כלי נגישות