מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אטומיק נורתרן לייטס Atn

אטומיק נורתרן לייטס – Atomic Northern Lights

זן היברידי פסיכדלי

Atomic Northern Lights (זוהר צפוני אטומי) הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי באינדיקה, הידוע בהשפעותיו הפסיכדליות. זהו תוצר של נורתרן לייט  (Northern Lights) שעבר הכלאה עם הזנים ההורים שלו, הייז תאילנדי וזן אנדמי אפגני. התוצאה היא תכולת THC ממוצעת של 14% עד 24%.

הזן נראה צנוע מאוד. יש לו פרחים קטנים עד בינוניים בצבע ירוק אזובי עם המון סיבים כתומים. הפרחים מכוסים טריכומות לבנות עכורות, מה שהופך אותם לדביקים וחזקים מאד. הם מדיפים ניחוח מושק ובגריסה מורגשים תווים של חשיש וקטורת. העשן חזק מאד ומשאיר טעם של פלפל בנשיפה.

ה-היי של Atomic Northern Lights מורגש לאט. הוא בדרך כלל מתחיל כעקצוץ בצוואר יחד עם עיוות בתפיסה החושית. לאחר מכן מגיעה הרפיה של כל הגוף שתמיס אתכם יחד עם כל מתח. לעתים קרובות מורגש גירוי נפשי קל, שיכול לתרום במצבים חברתיים. זהו היי מאוזן מאוד בין הנפש לגוף, מה שהופך אותו לאהוב על משתמשי הפנאי.

לתופעות אלו יכולות להיות גם יתרונות טיפוליים. הזן עשוי לסייע לסובלים מהפרעות קשב וגם להקל על מקרים קלים של מתח, דיכאון וחרדה. בנוסף, ההשפעות הפיזיות שלו מביאות להקלה על כאבים, כאבי ראש, בחילות וכן הלאה. יש לציין ש- Atomic Northern Lights לא מומלץ לבעלי נטיה לפאניקה או לפרנויה בשל ההשפעות המוחיות שלו.

ניתן לגדל את Atomic Northern Lights הן בפנים והן בחוץ. הצמחים נוטים להיות קצרים ועמוסים, מה שהופך אותם לאידיאליים לגידול פנים. הזן בדרך כלל פורח תוך 8 שבועות בתנאי פנים.

כתבות נוספות

כלי נגישות