מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה איינשנט קוש Ank

איינשנט קוש – Ancient Kush

זן אינדיקה ממריץ

ישנן דעות שונות לגבי המקורות של איינשנט קוש  Ancient Kush (קוש עתיק). יש הסבורים שזוהי תעלומה בעוד שאחרים טוענים כי מדובר בהכלאה בין זן איראני אנדמי לבין Snow Lotus. כך או כך, זהו זן קנאביס פופולרי אשר פותח על ידי Bodhi Seeds.

ל- Ancient Kush יש תכולת THC ממוצעת של 15% עד 21%, מה שהופך אותו לזן חזק למדי. הפרחים קטנים וירוקים עם סיבים כתומים כהים וטריכומות גבישיות. בעישון מורגשים טעמים של מתיקות ואדמה, בעוד הריח מזכיר פרי הדר עם תווים של דשא.

זהו זן מרומם ביותר ומאד מוחי. הוא משפיע על הראש עם גלי אנרגיה וריגוש חזקים. ההשפעה מלווה בבאז גופני קל שבסופו של דבר ישאיר אתכם בתחושת ריחוף על הספה. בנוסף, התקף מאנץ' הוא לא דבר נדיר, אז הכינו חטיפים מראש.

מבחינה רפואית, Ancient Kush יכול להקל על כאבים כרוניים, דיכאון מתון ומתח. בנוסף, יש המשתמשים בו לבחילות וחוסר תיאבון. על משתמשים חדשים להיזהר מכיוון שמינון גבוה יעבור במהירות מפרץ אנרגיה לחוסר יכולת לזוז.

מגדלים ממליצים על טכניקת sea of green לגידול Ancient Kush. הוא יכול לשגשג הן בתנאי פנים והן בחוץ, אך כמות היבול תהיה שונה. בתנאים הנכונים, הוא יניב כמות יבול גדולה לאחר כ- 10 שבועות.

כתבות נוספות

כלי נגישות