מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אחת מהכלאות האינדיקה המוכרות ביותר

הד באנד (סרט ראש) הוא אחת מהכלאות האינדיקה המוכרות ביותר. יש לו השפעה חזקה מאד והוא קיבל את שמו מתחושת הלחץ המורגשת באזור הרקות בעקבות הרחבת כלי הדם בראש.

ההד באנד הוא הכלאה של הזנים או ג'י קוש (OG Kush) מאסטר קוש (Master Kush) וסאוור דיזל (Sour Diesel). כולם דומיננטיים באינדיקה ומעניקים להד באנד תכולת טטראהידרוקנאבינול (THC) גבוהה מאוד, בדרך כלל בין 20% ל- 27%.

הניצנים של ההד באנד קטנים, מכוסים בטריכומות לבנות כסופות והם דביקים מאוד, ולכן קשה לפורר אותם ללא מטחנה. הפרחים מפיקים עשן סמיך אך חלק בעל טעם הדרים ותחושה קרמית. הארומה הכללית היא של נוזל ניקוי בריח לימון.

ההשפעה של הד באנד מתגברת לאט, ויש הטוענים שלוקח עד 20 דקות כדי לחוש בה. הזן גורם לתחושת ריחוף וערפול שיכולה להקשות על התמקדות במשימות, יחד עם כבדות פיזית עד כדי רפיון שרירים מוחלט. אלה הופכים את הד באנד אידיאלי לפעילויות פסיביות כמו צפייה בטלוויזיה והאזנה למוזיקה. אנשים רבים מדווחים גם כי הוא מעורר תשוקה מינית.

מבחינה רפואית, הד באנד מרגיע ומקל על חרדה ובעיות שינה. חלק מן המשתמשים דיווחו גם על הקלה בתסמיני מיגרנה והתכווצויות שרירים. תופעות הלוואי השליליות כוללות סחרחורת, יובש בפה ועיניים אדומות. השפעת ההד באנד ידועה ככזו שנמשכת זמן רב מהממוצע, אפילו אצל משתמשים כבדים.

צמח ההד באנד מסתגל בקלות לתנאי גידול שונים ועמיד יחסית בפני עובש ומחלות ושינויי טמפרטורה. בגידול פנים תתקבל פריחה תוך 10 עד 11 שבועות עם יבול גבוה מהממוצע.

כתבות נוספות

כלי נגישות