מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי צ'קולט לבה Chv

צ'קולט לבה – Chocolate Lava

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

מהמוחות של הגאונים בחברת Aficionado Seeds, מגיע אלינו פרח מלא בכל מיני דברים נפלאים. עם הרעיון הנהדר לשלב את הזנים Chocolate Kush ו- Hellfire OG, הם יצרו את צ'קולט לבה (Chocolate Lava) הטעים. בזכות הגנטיקה העשירה שלו ותכולת THC מפחידה של 18-30% בממוצע, המשתמשים יכולים לצפות לחוויה של חשיבה עמוקה ורוגע נעים.

הפרחים של Chocolate Lava בעלי מראה בולט וייחודי המרתק את חובבי הקנאביס בכל העולם. הם בדרך כלל צפופים ודחוסים היטב, וכוללים גוונים כהים של ירוק עם נגיעות של סגול. הפרחים מצופים בשכבה עבה של טריכומות מלאות שרף המעניקות להם מרקם נוצץ ודביק. סיבים כתומים בוהקים משלימים את העלווה הכהה, ומוסיפים ניגוד לאסתטיקה הכללית.

צ'קולט לבה (Chocolate Lava) ידוע בהשפעותיו העוצמתיות הנמשכות לאורך זמן. הוא מספק היי מוחי עוצמתי עם התעצמות של תהליכי חשיבה מורכבים ורצון לצלול ליצירה או אמנות, וכל זה מלווה בהרפיה גופנית מרגיעה. משתמשים מדווחים לעתים קרובות על באז ראשוני של אופוריה ומצב רוח מרומם, ואחריו תחושה מרגיעה שמתפשטת בהדרגה בכל הגוף. הזן יכול להביא לרגיעה, להקל על מתח ולספק תחושת שלווה מבורכת.

בזכות השפעותיו המאוזנות, צ'קולט לבה (Chocolate Lava) מציע יתרונות רפואיים למצבים שונים. הוא משפר את מצב הרוח ומפיג מתח ולכן עשוי להועיל לאנשים המתמודדים עם חרדה, דיכאון או הפרעות דחק כרוניות. ההשפעות המרגיעות יכולות גם לספק הקלה על מתח שרירים, כאב קל ונדודי שינה.

הגידול של צ'קולט לבה (Chocolate Lava) דורש קצת ניסיון ותשומת לב לפרטים, מה שהופך אותו מתאים למגדלים עם רמת נסיון בינונית ומעלה. הזן משגשג בסביבת גידול פנימית או חיצונית, אך גידול פנימי מאפשר שליטה טובה יותר על תנאי הגידול. הצמחים נוטים לצמוח לגובה בינוני עד גבוה ועשויים לדרוש גיזום מדי פעם בשיטות כמו טופינג או LST (אימון במתח נמוך), כדי לצמצם את הצמיחה האנכית שלהם. הקפדה על טמפרטורה עקבית, לחות וזרימת אוויר תקינה היא חיונית כדי למנוע בעיות כמו עובש או טחב. Chocolate Lava פורח לאחר כ-8 עד 10 שבועות ויכול להניב יבול בינוני עד גבוה. אדמה עשירה בחומרי הזנה או מערך הידרופוני, יחד עם הזנה קבועה ומחזורי אור מתאימים, יסייעו למקסם את הצמיחה ואת ייצור השרף.

Chocolate Lava הוא פרח בעל טעם אלוהי, פופולרי מאד בקרב מבינים ומתחילים, עם יכולת אדירה לעורר ולעודד יצירה, חשיבה פנימית ושלווה פיזית עם המון אושר.

כתבות נוספות

כלי נגישות