מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי מתקתק בעל תכונות של סאטיבה

הפיינאפל אקספרס קיים כבר זמן מה, אך הוא הפך לפופולארי בהרבה לאחר שיצא סרט בשם זהה בשנת 2008. הזן היה פופולרי בהולנד לפחות חמש שנים לפני שהסרט יצא. יש לו תכולת טטראהידרוקנאבינול (THC) של מעל 24%, ובאופן לא מפתיע הוא מפיק ריחות פירותיים מאוד. רבים אומרים כי לריח יש איכויות של אננס ומנגו, עם נגיעות של תפוח ירוק ואורן.

הזן לא אינטנסיבי כמו שמתואר בסרט אך יש לו בהחלט השפעה משמעותית ונעימה. הוא משרה תחושת אושר יחד עם מיקוד ופרודוקטיביות, מה שמאפשר לבצע היטב משימות.

פיינאפל אקספרס פופולרי מאוד בקרב משתמשי פנאי וצרכני קנאביס רפואי באותה מידה. הוא משפר את מצב הרוח והפרודוקטיביות, ולכן הוא בשימוש בקרב הסובלים ממצבים כמו דיכאון, מתח נפשי, חרדה, עייפות או חוסר שקט כללי. הודות לתכונות ההרגעה הקלות שלו, הזן משמש גם להקלה על כאבים קלים ודלקות, כאבי ראש וכאבי שרירים.

הצמחים בדרך כלל גבוהים מאוד, וניתן לגדל אותם בתנאי פנים וגם בחוץ. עם זאת, הזן יצמח טוב יותר בתנאי פנים שבהם אפשר לשלוט על הטמפרטורה. הוא זקוק להרבה מקום שכן הענפים ארוכים ורחבים. זהו זן עם יבול גבוה בדרך כלל ונחשב כפורח מעצמו. בגידול פנים ניתן בדרך כלל לקצור את הפרחים לאחר 7 עד 8 שבועות.

פיינאפל אקספרס סקירה

כתבות נוספות

כלי נגישות