מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה אמריקן ביוטי Ame

אמריקן ביוטי – American Beauty

אמריקן ביוטי הוא צמח אטרקטיבי

American Beauty (יופי אמריקאי) הוא זן קנאביס היברידי המבוסס על הגנטיקה של Plushberry המפורסם של TGA Subcool. ד"ר Underground הוא שפיתח אותו והוא ידוע בטעמו הייחודי ורמות ה- THC המגיעות עד 24%.

כפי שהשם מרמז, אמריקן ביוטי הוא צמח אטרקטיבי. יש לו פרחים בינוניים עד גדולים עם עלים קטנים ורחבים המתפתלים פנימה. העלים הם תערובת של ירוק וסגול כהה והם מכוסים טריכומות, מה שהופך אותם לדביקים למגע. בריח מורגשים רמזים להדרים, אננס ומנגו. כאשר גורסים את הפרחים מורגש ריח חמצמץ מעט, ובעישון אפשר לטעום את הפירות הטרופיים עם כל נשיפה.

אמריקן ביוטי (American Beauty) מספק השפעה מהירה ורבים מדווחים על תחושת לחץ ברכות. זהו היי מוחי שיכול להעצים מחשבות ולגרום להן להיראות אינטנסיביות יותר. לכן הוא יכול לעזור במשימות הדורשות חשיבה מעמיקה או ניתוח. לאחר זמן מה ההשפעה הופכת לפיזית יותר, והגוף מתחיל להרגיש כבד משקל. הוא לא מספיק חזק כדי להדביק לספה, אבל בהחלט מוביל בכיוון זה. לכן כדאי מאד להימנע ממנו בימים עמוסים.

הזן פופולרי בקרב משתמשים לצרכים רפואיים שטוענים שהוא יכול לשפר את מצב הרוח ולהפחית מתח. הוא עשוי להקל גם על כאבים, ולעורר רעב אצל סובלים מהפרעות תיאבון.

הזן נחשב קל יחסית לגידול, בפנים ובחוץ. הוא יפרח בתוך 8 עד 9 שבועות בתנאי פנים ויניב יבול גדול יחסית.

כתבות נוספות

כלי נגישות