מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי גוש פנמה מן החוף השלישי 3cp

גוש פנמה מן החוף השלישי – 3rd Coast Panama Chunk

זן קנאביס היברידי 3rd Coast Panama Chunk

3rd Coast Panama Chunk (גוש פנמה מן החוף השלישי) מתאפיין בעיקר בהשפעות המרגיעות את הנפש, ומספק הנאה רבה למשתמשי פנאי יחד עם השפעות מועילות למטופלים בקנאביס רפואי.

3rd Coast Panama Chunk הוא זן סאטיבה דומיננטית, עם חלוקה של 70% סאטיבה ו- 30% אינדיקה. זהו פרי פיתוח של הגנטיקאים בחברת Bedford Grow, הכלאה של East Coast Panama Chunk  (שילוב של Panama f7 יחד עם Deep Chunk) ו- Sour Diesel.

3rd Coast Panama Chunk, בעל גנטיקה מעורבת של סאטיבה ואינדיקה, מציג תכולת THC ממוצעת של 12% בבדיקות מעבדה. רמה זו מבטיחה לא להבריח את המשתמשים לצרכים רפואיים או את הרגישים, אך עדיין מציעה השפעה חזקה מספיק כדי למשוך את משתמשי הקנאביס לצרכי פנאי. ההשפעות כוללות מרץ מוגבר וחשיבה חיובית המובילים לתיאבון מוגבר ולישנוניות מרגיעה. הזן משמש לרוב כדי להקל על מתח, חרדה, מיגרנות ועייפות.

הארומה של 3rd Coast Panama Chunk חריפה וארצית עם טעמי אורן מתוקים האופייניים לתכונות הדיזל של הזן. מבחינת מראה, ל- 3rd Coast Panama Chunk ניצנים ירוקים בהירים וצפופים עם סיבים דקים וציפוי נדיב של טריכומות בצבע ענבר.

המעוניינים לגדל את 3rd Coast Panama Chunk יגלו כי הוא משגשג די בקלות. זמן הפריחה הקצר התלוי בשעות האור מעיד על גנטיקת הסאטיבה הדומיננטית של זן זה. הוא מתאים יותר לגידול בתנאי חוץ ומספק עד 360 גרם למטר מרובע בתנאים אידיאליים. גידול בתנאי פנים יניב לא יותר מחצי הכמות עם הפחתה של 15% בלבד בצריכת החשמל.

כתבות נוספות

כלי נגישות