מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

סאטיבה ספרדית מבית Kannabia Breeders

הבונטיקאים בחברת Kannabia Breeders הספרדית פיתחו את Amnesi-K Lemon על ידי הכלאה של הזנים החזקים , אמנזיה (Amnesia)  Lemon Skunk וג'ק הרר (Jack Herer). זהו זן קנאביס סאטיבה עם רמות THC ממוצעות גבוהות של 23-24%.

לצמח עלים ירוקים בצורת כף עם טריכומות עכורות והמון שרף דביק. הוא מפיץ ניחוח מתוק עם תווי אדמה. בעישון, יש לו טעם של בואש ואדמה, ולאחריו טעם לוואי מתוק של הדרים. הוא משרה במהירות השפעה אופורית שנמשכת מספר שעות. המשתמשים חשים רגועים, נטולי מתח ויצירתיים, ממוקדים ואנרגטיים. זהו גם זן חברתי במיוחד וכאשר ההשפעה מתפוגגת לאחר מספר שעות, הגוף מתחיל להיות נינוח ונטול מתח.

מסיבות אלה, הזן הוא גם פופולרי בקרב מטופלים הנעזרים בקנאביס רפואי כדי להקל על מחלות נפשיות ופיזיות. הוא ידוע כמקל על חרדות, דיכאון, פוסט טראומה והפרעה דו קוטבית, מכיוון שהוא מסוגל לייצב את מצב הרוח ולהשרות התרוממות רוח. מכיוון שהוא עוזר למקד את החשיבה, הוא משמש אנשים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז. כמו שאר זני קנאביס, Amnesi-K Lemon יכול לגרום ליובש בפה ובעיניים, ומינון גבוה עלול להוביל לחרדה או לפרנויה.

הוא נחשב לזן קל לגידול והוא משגשג במערכת גידול הידרופונית. צמחי Amnesi-K Lemon גבוהים, ולכן חשוב לגזום אותם כדי להבטיח שמספיק אור ואוויר יגיע לכל העלים. בנוסף, חשוב לא להשקות את הצמח יתר על המידה, כדי למנוע הופעת עובש.

כתבות נוספות

כלי נגישות