מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי בסאטיבה

האלכימאים המוכשרים בחברת Wolf Genetics סיפקו לנו שוב פרח טוב בטירוף בשם בלו וולף (Blue Wolf) (זאב כחול) המענג בצורה מסוכנת. הם בוודאי מאד גאים בחיה הזו שהם יצרו ולכן הם החליטו לשמור את הגנטיקה שלו לגמרי בסוד, ולגרום לנו לתהות אילו זנים הולידו יצירה מפוארת כזו. יש שמאמינים שכמה זני Haze מעורבים בעניין, אבל זה לא ממש משנה, כי העובדה היא שזהו ניצן סנסציוני, כזה שישמח וירתק את כל מי שמתמכר לעוצמה שלו.

הניצנים של בלו וולף (Blue Wolf) דחוסים מאד ומחודדים, בצבע ירוק זית כהה עם גוונים כחולים עמוקים, הרבה שערות כתומות דקות וציפוי של טריכומות קריסטל שמנמנות. בגריסה, הניצנים משחררים ניחוחות של פירות יער חמצמצים ועשבי תיבול חריפים. הטעם מאוד דומה עם תוספת של אוכמניות בשלות חריפות בנשיפה.

ה-היי של בלו וולף (Blue Wolf) מורגש מייד, שולח לשמיים וממלא בתחושה אופורית ומרוממת. בזמן שהמוח ממריא, תחוו זריקת אנרגיה יצירתית שתיתן לכם השראה להתמודד עם פרויקטים לא גמורים או אפילו להתחיל בפרויקטים חדשים. יש גם צד חברתי נפלא להיי הזה, וניתן ליהנות ממנו עם חברים בשיחות זורמות שבהן תשתפו רעיונות והרבה צחוקים. כדי לאזן את החוויה הזו, הפרח הזה משרה היי גופני נינוח, שמתפשט בכל הגוף, ומשחרר שרירים עייפים או כואבים תוך כדי כך.

בזכות השפעות אלו ותכולת ה- THC האדירה שלו, בלו וולף (Blue Wolf) הוא בחירה אידיאלית לטיפול בדיכאון, מתח, חרדה, כאבים כרוניים, בחילות, אובדן תיאבון ומיגרנות.

למרות שהמידע על הגידול והטיפוח של בלו וולף (Blue Wolf) דל, בלשון המעטה, הרוב מאמינים שהוא פורח לאחר 8 עד 10 שבועות בגידול בבית.

אם בלו וולף (Blue Wolf) דופק על הדלת, תנו לו להיכנס ותיהנו משילוב של אופוריה יצירתית ורגיעה עדינה.

כתבות נוספות

כלי נגישות