מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי דומיננטי באינדיקה

מספר מגדלים שכנראה גם מבינים בקינוחים, החליטו לעבוד יחד וליצור את הפרח הנהדר הזה. הם שילבו את הזן Cherry Pie הטעים עם זן אינדיקה לא ידוע והעניקו לנו את צ'רי מרנג (Cherry Meringue) המדהים. עם תכולת ה- THC הממוצעת החזקה של 18-23%, זהו קינוח שאף משתמש לא יוכל לוותר עליו, בזכות ההשפעות המטורפות שיגרמו לכם לבקש עוד ועוד.

לא ידוע הרבה על המקור של צ'רי מרנג (Cherry Meringue), אך משערים כי הוא מגיע מארצות הברית. הזן ידוע בארומה המתוקה שלו המזכירה קינוח, עם תווים חזקים של דובדבן, שמנת ווניל. הארומה מעוררת תיאבון ומזכירה פאי דובדבנים עם מרנג (נשיקות), ומכאן שמו.

הפרחים של צ'רי מרנג (Cherry Meringue) בעלי מבנה צפוף וקומפקטי, עם עלים ירוקים כהים וגוונים של סגול וכתום. הם מכוסים בשכבה עבה של טריכומות, מה שמעניק להם מראה נוצץ. בסך הכל, ל-צ'רי מרנג (Cherry Meringue) יש מראה מושך מאד שתורם לאטרקטיביות שלו.

ההשפעות של צ'רי מרנג (Cherry Meringue) מתוארות כמאוזנות היטב, ומציעות גם הרפיה פיזית וגם אופוריה נפשית. הוא עשוי לעורר תחושת רגיעה בכל הגוף, ובמקביל גם לעורר מצב רוח צלול ומרומם. תכונות אלה הופכות את צ'רי מרנג (Cherry Meringue) למתאים למצבים שונים, מרגיעה ועד לעשייה חברתית ויצירתית.

מבחינה רפואית, צ'רי מרנג (Cherry Meringue) מציג יתרונות נהדרים בהקלה על מתח, חרדה והפרעות במצב הרוח בזכות ההשפעות המרגיעות והמרוממות שלו. הוא עשוי גם לספק הקלה על כאבים קלים, מתח שרירים ונדודי שינה.

הגידול של צ'רי מרנג (Cherry Meringue) נחשב ברמת קושי בינונית. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ, אם כי הוא עשוי לשגשג טוב יותר בסביבה פנימית מבוקרת שבה ניתן לפקח על הטמפרטורה והלחות. ל-צ'רי מרנג (Cherry Meringue) יש זמן לפריחה ממוצע של כ- 8-9 שבועות והוא יכול להניב יבול בינוני עד גבוה, בהתאם לתנאים ולטכניקות הגידול. ייתכן שיהיה צורך בגיזום קבוע כדי לאפשר צמיחה מיטבית ולמקסם את התפוקה.

אחרי יום ארוך, מגיע לכולנו להתפנק עם משהו טוב. פרוסה או שתיים של צ'רי מרנג (Cherry Meringue) המדהים תספק לכם את כל הצרכים והחושים.

כתבות נוספות

כלי נגישות