מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס היברידי חזק ביותר

Ace Killer OG הוא זן שלא כדאי להקל בו ראש. כשמו כן הוא, זן זה מסוגל לתת בראש גם למעשנים כבדים ומנוסים. עם תכולת THC ממוצעת של 22% ומקסימלית של 28%, הזן מבטיח רגיעה עמוקה כבר בנשיפה הראשונה.

Ace Killer OG הוא שילוב של כמה זני קוש, עם גנטיקה של White Fire OG, King's Kush, Kosher Kush ועוד זן לא ידוע בעל תכולת THC גבוהה. כזן של 70% אינדיקה ו- 30% סאטיבה, הוא מתאים לטיפול בכאב ומפיג אותו בדיוק ובמהירות. תוספת של 2% CBD גורמת לזן נדיר זה להפחית כאבים עוד יותר מהר וטוב מזנים אחים. אך שימו לב, אם יתמזל מזלכם להשתמש בו, תכננו לכם שעה או שעתיים על הספה וללא פעילות. הכינו לעצמכם מספיק שתיה, חטיפים וכרית נוחה כי אתם לא זזים לשום מקום.

למרות שהוא ידוע בעיקר בזכות השפעות סומטיות, הזן גם מקל על כמה מצבים נפשיים, כגון נדודי שינה, אובדן תיאבון ודיכאון.

הניחוח של Ace Killer OG הוא תערובת של בואש, סולר, אורן ואדמה חריפה. הטעם מעדן את האלמנטים הללו ושם דגש רב יותר על טעמי הדיזל, החמיצות והאורן.

כזן או ג'י קוש, Ace Killer OG עמיד מאוד בפני תנודות טמפרטורה ומסוגל לעמוד במזג אוויר סוער כאשר בתנאי חוץ. הוא משגשג בטמפרטורות קרירות יותר, ויניב יבול נאה בטיפול מוקפד של מגדל מנוסה המספק את כל התנאים והתזונה הדרושים לצמח. זמני הפריחה נעים בין 7 ל- 9 שבועות ויכולים להניב עד 350 גרם לצמח.

כתבות נוספות

כלי נגישות