מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אספן או ג'י Asp

אספן או ג'י – Aspen OG

זן היברידי מקולורדו

אספן או ג'י (Aspen OG) הוא זן קנאביס היברידי חדש יחסית שקנה לעצמו שם בזכות השפעות האינדיקה והסאטיבה המאוזנות שלו. זוהי הכלאה בין Sour Cream ו- או ג'י קוש (San Fernando Valley (OG Kush שנוצרה על ידי 303 Seeds.

לזן פרחים בגודל בינוני עם ניצנים בעלי מבנה צפוף של אינדיקה אך צורה רחבה של סאטיבה. העלים צהובים-ירוקים ומעוטרים בסיבים כתומים. הם גם מכוסים שכבה של טריכומות לבנות, מה שהופך אותם לדביקים ומלאים שרף. הריח מזכיר טחב ואורן עם תווים של חמיצות. בגריסה מורגש ריח אגוזים ובעישון ניתן לחוש בטעם של בואש עם שמץ של מתיקות.

ההשפעה של Aspen OG מתחילה בראש עם הרבה פעילות מוחית, חושים מחודדים ומחשבות מתרוצצות. משתמשים מסוימים עשויים לחוות עיוותים חזותיים קלים ותחושת עיוות זמן. לאחר זמן מה, יש גם כבדות של הגוף אבל לא עד כדי חוסר תזוזה. Aspen OG מומלץ יותר לשימוש אחר הצהריים מכיוון שגנטיקת הסאטיבה שלו עשויה למנוע הרדמות.

אספן או ג'י (Aspen OG) משמש גם לצרכים טיפוליים. איכויות ההרגעה שלו יכולות להקל על כאבים, והוא משמש גם כמעורר תיאבון חזק. בנוסף, בזכות השפעתו המוחית, הוא עשוי להקל על מתח נפשי מתון, חרדה ודיכאון. הוא אפילו ידוע כמקל על הפרעות קשב וריכוז.

הזן נחשב די קשה לגידול, כלומר הוא לא הבחירה הטובה ביותר עבור מגדלים חדשים. ניתן לגדל אותו בתנאי פנים והוא פורח תוך 9 עד 10 שבועות.

כתבות נוספות

כלי נגישות