מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס היברידי חזק מאוד

Alien Sour Apple (תפוח חמוץ חייזרי) הוא זן קנאביס היברידי מאוזן של חברת Franchise Genetics. זוהי תערובת של זנים עם שורשים באפריקה ובברזיל, בפרט Alien Dawg  ו- Sour Apple. התוצאה היא זן בעל רמות THC של מעל 25%, המספק היי טעים ועוצמתי שהפך לפופולרי מאוד.

כפי שהשם מרמז, לזן יש ניחוח וטעם של תפוח חמוץ. יש בו גם תווים של אדמה, פירות יער ועשן כאשר גורסים את הניצנים. הפרחים דחוסים בצבע ירוק בהיר, עם שערות צבעוניות ושכבה עבה של טריכומות.

אליאן סאוור אפל (Alien Sour Apple) משרה היי סאטיבה קלאסי עם רמז של אינדקה. בהתחלה המשתמשים מרגישים אנרגטיים ויצירתיים – מושלם עבור אמנים. בהמשך מורגשים גלי אופוריה ופרצי אנרגיה. יחד עם זאת, מורגשת גם עצלות והתקף רעב רציני.

הזן מאוד פופולרי בקרב משתמשים רפואיים מכיוון שהוא מספק היי מהנה כל כך. הוא מקל על דיכאון, מתח, חרדה והפרעה דו קוטביות, מכיוון שהוא מרוממם את הנפש ומסייע בחשיבה. מאותן סיבות, הוא ידוע כמסייע לעייפות כרונית. בנוסף, הודות לעצלות שהוא משרה, הוא יכול גם לעזור עם בעיות שינה אם מעשנים אותו מספיק זמן מראש.

Alien Sour Apple אינו הזן הקל ביותר לגידול, אך גם לא הקשה ביותר. זהו זן שניתן לגדל בפנים ובחוץ, ויש לו זמן פריחה של 7 עד 9 שבועות. הוא מניב יבול ממוצע וחשוב מכך, הצמחים אינם בעלי ריח חריף במיוחד.

כתבות נוספות

כלי נגישות