מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה בלאקברי X בלוברי Bxb

בלאקברי X בלוברי – Blackberry x Blueberry

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

Blackberry x Blueberry, שפותח על ידי הגאונים המטורפים ב- LivWell מקולורדו, הוא שילוב זנים מעניין. על ידי הכלאה של הזנים Blackberry ו- DJ Short Blueberry, הם העניקו לעולם פרח בעל טעם נהדר. למרות שאינו בעל תכולת THC מרשימה במיוחד, 16% בממוצע, Blackberry x Blueberry משפיע חזק מאד ומשרה אושר אופורי שידביק כל אחד לספה.

התפרחת של Blackberry x Blueberry צפופה עם ניצנים ירוקים זעירים המכוסים בטריכומות קריסטל. כאשר מפרקים ושורפים את הפרחים, ניתן לזהות ריחות חריפים ועשירים של אדמה לחה ותווים חדים של פירות יער חמצמצים. חווית הטעמים של פרח זה היא כמו לנגוס בעוגת אוכמניות עם גווני בצק ואדמה. טעם פירות היער שלו מציף מיד את החך יחד עם תווים עדינים של סקאנק. בנשיפה, טעם הלוואי של חשיש משאיר תחושה חדה אך נעימה על הלשון.

ההשפעה של הזן הזה היא אגדית. אם במקרה יש לכם רשימת מטלות, שכחו ממנה להיום, Blackberry x Blueberry לא יאפשר לכם לבצע שום משימה. זה יהיה נס אם תצליחו בכלל לקום מהספה. ה-היי מתחיל לאט, ומביא למצב של אופוריה טעימה ואושר. אחרי כן תגיע הרפיה עמוקה ואינטנסיבית של הגוף והנפש שתכוון אתכם לספה או למיטה הקרובה ביותר. הקפידו להצטייד בחטיפים בהישג יד כי התקף מאנץ' יגיע בוודאות.

בשילוב עם תכולת THC ממוצעת גבוהה יחסית של 16%, ההשפעות הללו הופכות את Blackberry X Blueberry למושלם להקלה על מצבים כמו כאב כרוני, כאבי ראש או מיגרנות, דיכאון ובחילות.

ניתן לרכוש זרעים של Blackberry x Blueberry באינטרנט, וניתן לגדל אותו בבית או בחוץ כאשר הוא פורח לאחר 7 עד 10 שבועות.

לרגיעה ולאושר אולטימטיבי, קחו כמה שאיפות של Blackberry x Blueberry. הנאה מובטחת.

כתבות נוספות

כלי נגישות