מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אלברט ווקר ABW

אלברט ווקר – Albert Walker

זן קנאביס היברידי דומיננטי באינדיקה

אלברט ווקר (Albert Walker) הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי באינדיקה, שאיש מעולם לא טען לבעלות על הפיתוח שלו, מה שאומר שהגנטיקה המדויקת שלו אינה ידועה. אנשים רבים מאמינים כי הוא תוצר של Afghan Skunk ומקורו אי שם בצפון מערב האוקיאנוס השקט. הזן הפך פופולרי מאוד בשנות השמונים והתשעים, במיוחד בהופעות של Grateful Dead. כמו לזני המקור המשוערים שלו, גם לאלברט ווקר יש טעמים של לימון ובואש, והוא זן ארומטי מאוד עם ריח דומה ל- אפגן סקאנק (Afghan Skunk) .

בעישון, אלברט ווקר גורם להיי מוחי ופיזי חזק. ההשפעה תתחיל לעיתים קרובות בגל חום ומשתמשים רבים מוצאים עצמם מזיעים. כל זה בא יחד עם המון אנרגיה אופורית, אשר יכולה לעזור להקל על עייפות, מתח וחרדה. ההשפעה בדרך כלל נמשכת כשלוש שעות או יותר, והזן פופולרי בקרב אלו הסובלים מכאב כרוני והפרעות קשב.

הדמיון בין אלברט ווקר לבין אפגן סקאנק (Afghan Skunk) אינו מוגבל לריח ולטעם. לשני הזנים יש גם מבנה אינדיקה קטן. ניתן לגדל את אלברט ווקר בחוץ, אך הוא בדרך כלל גדל בתנאי פנים בעזרת חומרים מזינים אורגניים. בממוצע, לוקח בין שבעה לעשרה שבועות לייצר יבול גדול. עם זאת, זהו לא זן יציב מאוד, ולכן נתונים אלה עשויים להשתנות מאוד.

כתבות נוספות

כלי נגישות