מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי מעורר דומיננטי בסאטיבה

היצירה של ציטרל גלו (Citral Glue) היא ניסיון הרפתקני בעולם גידול הקנאביס, המשלב יחד את התכונות הטובות ביותר של Citral Skunk ו- Gorilla Glue. עם ריכוז THC מרשים של 20-22% בממוצע, ציטרל גלו – Citral Glue הוא זן היברידי דומיננטי בסאטיבה המבטיח למשתמשים חוויה מלאה ביצירתיות אנרגטית והרפיה עדינה.

ציטרל גלו (Citral Glue) הוא זן מרשים גם מבחינה ויזואלית. הפרחים שלו שמנמנים ומצופים בשכבה דביקה של שרף המצביעה על הגנטיקה שקיבל מגורילה גלו. הגוונים הירוקים העשירים מודגשים על ידי ציפוי מרהיב של טריכומות המנצנצות תחת האור, בעוד שסיבים בצבע כתום בוהק מוסיפים צבע וחיות. המראה המושך של הזן הזה הוא פינוק לעיניים, וללא ספק שובה את ליבם של חובבי הקנאביס.

הריח של ציטרל גלו (Citral Glue) מרתק באותה מידה. ארומה עוצמתית של הדרים ממלאת את האוויר, ללא ספק משהו שקיבל בירושה מן הגנטיקה של Citral Skunk. מתחת לגוונים הראשוניים מסתתרים תווים של אורן ואדמה ותת גוון של תבלינים, היוצרים ניחוח מורכב וממריץ שנשאר זמן רב לאחר השאיפה.

מבחינת השפעה,ציטרל גלו (Citral Glue) מספק היי רב ממדים שלוקח את המשתמשים למסע שמתחיל בעוררות מוחית ונגמר ברגיעה פיזית. בהתחלה, הוא מעורר גל של יצירתיות ומיקוד, ממריץ את התודעה ומעורר תחושת התרוממות רוח אופורית. ככל שהחוויה מתקדמת, גל מרגיע של רגיעה שוטף את הגוף אבל בלי לגרום לכבדות או עייפות. התערובת הייחודית של השפעות נפשיות ופיזיות הופכת את ציטרל גלו – Citral Glue לבחירה מצוינת למפגשים חברתיים או לזמן של יצירה והתבודדות.

מבחינה טיפולית,ציטרל גלו (Citral Glue) זכה לשבחים בזכות הפוטנציאל שלו להקל על סימפטומים של מתח, חרדה ודיכאון. ההשפעות המנטליות הממריצות שלו יחד עם ההרפיה הפיזית העדינה שלו הופכים אותו לבחירה מצוינת עבור מי שסובל מכאב כרוני או עייפות.

הגידול של ציטרל גלו (Citral Glue) הוא אתגר מרגש עבור מגדלים. הצמח אמנם משגשג בצורה הטובה ביותר בסביבה פנימית מבוקרת, אך הוא מפגין עמידות גם בחוץ. גיזום קבוע, ניטור קפדני והבנה של הצרכים התזונתיים הספציפיים שלו יתגמלו את המגדל בשפע של פרחים מלאים בשרף.

לסיכום,ציטרל גלו (Citral Glue) הוא זן הממחיש את כל מה שטוב בזנים ההורים שלו, ומציע שילוב הרמוני של עוררות מנטלית והרפיה גופנית. המראה היפה שלו, הניחוח המפתה וההשפעות המיוחדות שלו הופכים אותו לזן שחובה לנסות לפחות פעם בחיים בין אם אתם צרכני פנאי או מטופלים בקנאביס רפואי. אז אם אתם מעוניינים בהשראה, בילוי טוב עם חברים או רגע של שלווה, ציטרל גלו – Citral Glue יספק חוויה שמהדהדת עמוק בתוך הספקטרום הרחב של שלל זני הקנאביס.

 

כתבות נוספות

כלי נגישות