מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי אינדיקה עם תכולת THC נמוכה יותר והיי מעולה

קאלי קוש, או קליפורניה קוש, הוא זן דומיננטי באינדיקה, שלמרות שמו, מגיע מהולנד. זהו שילוב של Mendocino Purps ו- LA Confidential שפותח על ידי Sumo Seeds. הצמח מניב ניצנים קטנים עד בינוניים בצורה כדורית ובצבע ירוק חיוור עם נגיעות של סגול וכחול. יש לו תכולת THC ממוצעת של 12% מה שהופך אותו לאחד ההיברידיים החלשים יותר.

ניתן לגדל את קאלי קוש ( Cali Kush ) בתוך הבית או בחוץ, אם כי אם בגידול בחוץ קשה לשלוט בטמפרטורה האידאלית שלו שהיא בין 22 ל- 26 מעלות. אם הצמחים נחשפים לטמפרטורות קרות, הפסים הכחולים והסגולים הופכים גלויים יותר, מה שגורם לו לבלוט לעומת זנים אחרים – אך חשוב לוודא שהצמחים אכן מקבלים מספיק שמש וחום. הצמח מבשיל ומוכן לקציר לאחר 6 עד 7 שבועות, זמן קצר יחסית, וכמות היבול די סטנדרטית.

הניצנים מפיצים ניחוחות פרחוניים עם תווים של נענע ועשבי תיבול. בעישון, הוא אינו גורם לשיעול, אלא הוא עשיר וחלק, ומשאיר טעם לוואי של פירות לאחר הנשיפה. למרות ש- קאלי קוש ( Cali Kush ) דומיננטי באינדיקה, יש לו השפעות גם של אינדיקה וגם של סאטיבה. בהתחלה, ייתכן שתרגישו באז מוחי שיחדד את החושים שלכם, אבל אולי גם תתקשו להתרכז בדברים ספציפיים מכיוון שהמחשבות שלכם ינדדו. לאחר הבאז הראשוני, תתחילו להרגיש את ההשפעות הפיזיות. כל כאב פיזי או התכווצויות שרירים אם יש לכם כאלה, ייעלמו ותוכלו להירגע לחלוטין. קאלי קוש ( Cali Kush ) יכול לשמש כדי להקל על כאבי ראש, כאבים כרוניים, חרדה, או אפילו תסמינים של ADHD. למרות שהבאז הראשוני יוציא אתכם מהעולם הזה, תגלו שאחרי שה-היי הגופני יתפוגג קצת, תהיה לכם יכולת מוגברת להתמקד במשימות עם המון רצון ליצור.

כתבות נוספות

כלי נגישות