מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה גרייפ אייפ Grape Ape

גרייפ אייפ – Grape Ape

זן אינדיקה מלא טעם

הגרייפ אייפ הוא זן אינדיקה מלא טעם, המועדף על משתמשים רבים בזכות טעמיו הפירותיים והשפעתו העוצמתית על הגוף. קיימים מספר זנים שונים של גרייפ אייפ, ולכן תכולת הטטראהידרוקנאבינול (THC) שלו עשויה להשתנות אך לרוב היא בין 15% ל- 25%.

הזן ידוע בצבע ובריח היחודיים לו. יש לו ניצנים גדולים עם מבנה צפוף ועלים מפותלים מאד. מפתיע לגלות כי טעם הענבים והצבע הסגול של הגרייפ אייפ אינם קשורים זה לזה. צבע העלים הוא תוצאה של פיגמנטים הנקראים אנתוציאנינים הבאים לידי ביטוי בתנאים שונים, כמו טמפרטורות נמוכות יותר. הטעם הוא בעיקר בזכות הטרפנים שבו. לא לכל זני הקנאביס הסגולים יהיה טעם המזכיר ענבים.

ההשפעה של הגרייפ אייפ מתגברת לאט ובסופו של דבר גורמת לתחושת כבדות בראש ובגפיים. מכיוון שההשפעה איטית, חשוב לא לצרוך יותר מדי בבת אחת. הגרייפ אייפ יכול להביא לתחושה של רגיעה נפשית ופיזית והוא עשוי לעזור לסובלים מכאבים, כאבי שרירים לאחר אימון, הפגת מתחים ולחץ ונדודי שינה.

הגרייפ אייפ אינו קשה במיוחד לגידול, אך הוא גם לא הקל ביותר. בתנאי חוץ הוא נוטה להיות עמיד בפני מזיקים ומחלות וניתן לגדל אותו גם בתנאי פנים. הזן פורח תוך 7 עד 8 שבועות בתנאי פנים ומניב יבול של כ- 74 גרם למטר מרובע.

הגרייפ אייפ לא קל לעישון למשתמשי קנאביס חדשים. יש לו השפעה הדרגתית ועוצמתית עד כדי תחושת חוסר התמצאות.

כתבות נוספות

כלי נגישות