מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי דומיננטי באינדיקה

אם צפיתם אי פעם במצעד אתם בוודאי יודעים שיש דבר אחד שגורם לאוזניים להתרגש וללב לפעום – התזמורת. חדשות טובות, לא צריך יותר לחכות לאירוע כזה כי הזן Big Band (תזמורת תהלוכה) הוא המקביל לאותה חוויה בקנאביס. עם היי גופני מלא וכל הטררם של מצעד אמריקאי חגיגי.

ביג בנד (Big Band) מבוסס על גנטיקה של Bubble Gum ו- Chronic, שתכניס אתכם ישר למצב רוח של מסיבת רחוב. השילוב של שני הזנים הידועים הללו מבטיח הנאה ורגיעה מהסרטים.

ליופי המרשים הזה יש פרחים בצבע ירוק יער ובצורת ענבים עם הרבה שערות כתומות וכיסוי של טריכומות קריסטל ענבר זעירות. ל- ביג בנד (Big Band) יש טעם נהדר של מסטיק פירות מתוק והדרים המודגשים על ידי פירות יער טריים בכל נשיפה. הארומה דומה לטעם, והיא מוסיפה רמז של אדמה והדרים עם מעט תיבול וחריפות.

ה-היי של ביג בנד (Big Band) הוא חוויה של הרפיה מרוממת. הנפש והגוף מלאים ברגיעה משמחת. ההתחלה היא די אופורית וקלילה בראש ואז מגיעים צחוקים ומעט כובד גופני. תחושו הרפיה מוחלטת של הגפיים המלווה בגלים של אושר מוחלט, שיותיר אתכם מרחפים באוויר.

בזכות השפעות אלו ותכולת THC ממוצעת של 23-24%, ביג בנד נחשב מושלם לטיפול במצבים כגון דלקת, עייפות כרונית, התכווצויות שרירים ונדודי שינה.

כתבות נוספות

כלי נגישות