מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי בינלאומי מאוזן

אמריקן פאי (American Pie) הוא זן קנאביס היברידי מאוזן, שנוצר על ידי Pyramid Seeds בברצלונה, על ידי הכלאה של ווייט ווידו  (White Widow) עם Power Plant שהינו סאטיבה מדרום אפריקה. זהו זן פופולרי בעל רמות THC ממוצעות בין 18% ל- 20%.

פרחי הזן בינוניים עד גדולים, עם ליבה מוצקה ועלים רופפים האופייניים יותר לזנים דומיננטיים של סאטיבה. העלים בצבע ירוק בוהק ומעוטרים בסיבים חומים וכתומים. הם מכוסים גבישי טריכומות לבנות, מה שהופך אותם לדביקים למגע.

הניחוח מתקתק ופירותי מעט עם תווים של אדמה. בגריסה הריח הופך להיות חריף יותר וכשהוא נשרף, העשן סמיך וקצת קשה. בנשיפה, מורגש טעם של אדמה עם תווים של אורן.

ההשפעה של אמריקן פאי (American Pie)  מורגשת מהר מאד עם לחץ סביב הרכות. בהמשך הוא משפיע גם על תהליכי החשיבה והופך את הבנאלי למרתק. אמריקן פאי עשוי לעורר חשיבה אסוציאטיבית חופשית, והוא יכול גם לגרום לשינויים בתפיסה החושית, כגון עיוותים חזותיים ושמיעתיים. ככל שמתפוגג ה-היי המוחי, ההשפעה הופכת פיזית יותר. הוא משרה הרפיה עמוקה, מה שהופך אותו לזן מתאים לפעילויות נינוחות. לכן, מומלץ לצרוך אותו מאוחר יותר במהלך היום.

מבחינה רפואית, הזן ידוע כמסייע בהפרעות קשב וריכוז, במתח ודיכאון קל. הוא יכול גם להקל על כאבים כרוניים וקלים. יחד עם זאת, הוא אינו מומלץ למי שנוטה לפאניקה, מכיוון שהוא מעורר חשיבה רקורסיבית.

זרעים של אמריקן פאי זמינים לרכישה בקלות וניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ. הצמחים גבוהים, כך שבתנאי פנים הם עשויים להזדקק לגיזום. הוא פורח בתוך 9 עד 10 שבועות ומניב יבול רב.

כתבות נוספות

כלי נגישות