מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

אי שם ישבו כמה מוחים לקנאביס וחשבו כיצד לשפר את החיים של כולנו. ועם הפרח האלוהי הזה, הם לגמרי הצליחו. על ידי חיבור הזן Skunk Dawg עם Poppy Cherry, הם יצרו משהו מופלא שנושא את השם צ'רי סקאנק (Cherry Skunk). לא רק זה, אלא שהדובדבן הזה גם מצויד בתכולת THC ממוצעת של 22%. ישר ולעניין, בלי משחקים.

הפרחים של צ'רי סקאנק (Cherry Skunk) בעלי מראה מאד מושך מבחינה ויזואלית. הם צפופים, בגודל בינוני ומכוסים בשכבה עבה של טריכומות. הפרחים בדרך כלל מופיעים בשילוב של גוונים ירוקים כהים וירוקים בהירים, עם תווים של סגול וכתום. העלים עשויים להיות בעלי צורה צרה האופיינית לסאטיבה ולעתים קרובות הם מצופים בשרף, מה שהופך אותם לדביקים למגע.

פרופיל הטעמים של צ'רי סקאנק (Cherry Skunk) מאופיין בתערובת הייחודית של טעמים מתוקים וחריפים. יש לו טעם דובדבן בולט עם תווים של סקאנק, אדמה ורמזים של הדרים. הארומה מורכבת באופן דומה, עם שילוב של דובדבן מתוק ותווי סקאנק חריפים. הטעם והארומה הכוללים של צ'רי סקאנק (Cherry Skunk) הופכים אותו לזן ייחודי ומהנה.

ההשפעות של צ'רי סקאנק (Cherry Skunk) ידועות כמאוזנות, ומספקות תחושות מרוממות ומרגיעות יחד. לעתים קרובות הוא מתואר כגורם למצב רוח אופורי ומרומם, המלווה בהיי גופני נינוח ומרגיע. תכונות אלה הופכות אותו לזן רב תכליתי שניתן להשתמש בו במהלך היום או הערב, בהתאם להשפעות הרצויות. צ'רי סקאנק (Cherry Skunk) עשוי גם לשפר את היצירתיות, החברותיות והמיקוד, מה שהופך אותו למתאים לפעילויות חברתיות או ליצירה.

מבחינה רפואית, צ'רי סקאנק עשוי להיות בעל יתרונות פוטנציאליים בהקלה על מתח, חרדה וכאב קל. ההשפעות המאוזנות שלו עשויות לעזור להרפיה, לשיפור מצב הרוח ולהפגת מתחים, מה שהופך אותו למועיל במיוחד עבור המתמודדים עם בעיות נפשיות או מי שזקוק להקלה מאי נוחות גופנית קלה.

הגידול של צ'רי סקאנק (Cherry Skunk) נחשב ברמת קושי בינונית. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ, אך הוא עשוי לגדול טוב יותר בסביבה פנימית מבוקרת בה ניתן לשלוט בטמפרטורה, בלחות ובאור. ל- צ'רי סקאנק (Cherry Skunk) יש זמן לפריחה ממוצע של כ- 8-9 שבועות והוא יכול להניב יבול בינוני עד גבוה, בהתאם לתנאים ולטכניקות הגידול. ייתכן שיהיה צורך בגיזום קבוע כדי לאפשר צמיחה מיטבית ולמקסם את התפוקה.

קנו חיוך אדיר במחיר של כמה שאיפות. צ'רי סקאנק (Cherry Skunk) הוא חוויה של שייט רגוע ושליו.

כתבות נוספות

כלי נגישות