מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי קרפט טייפ CT

קרפט טייפ – Carpet Tape

היברידי פופולרי

קרפט טייפ (Carpet Tape )הוא זן קנאביס היברידי ידוע שהפך במהירות לאהוב בקרב מגדלים וצרכנים. זוהי הכלאה בין הזנים Carpet Kush ו- Gorilla Tape שזכתה להכרה בזכות ההשפעות העוצמתיות והמראה הייחודי שלה.

מבחינת הגנטיקה שלו, קרפט טייפ (Carpet Tape )הוא היברידי מאוזן בדיוק חצי חצי סאטיבה ואינדיקה המציע את כל היתרונות של שניהם. הוא ירש את עוצמתו מזן גורילה טייפ, הידוע בתכולת ה- THC הגבוהה שלו. ל- קרפט טייפ (Carpet Tape )יש תכולת THC של כ- 22% עד 28% בממוצע. תכונה זו הופכת אותו לאופציה טובה עבור צרכנים מנוסים שמעוניינים בהיי חזק שנמשך לאורך זמן.

קרפט טייפ (Carpet Tape )ידוע במראה הייחודי שלו. הפרחים צפופים ודחוסים, בצבע ירוק המכוסה בשערות כתומות ושכבה עבה של טריכומות. הטריכומות מעניקות לפרחים מראה מנצנץ והופכות אותם לדביקים למגע.

ההשפעות של קרפט טייפ (Carpet Tape )חזקות ונמשכות לאורך זמן. הוא ידוע בכך שהוא משרה היי אופורי ומרומם שמאוזן על ידי באז גופני מרגיע. אלה הופכים אותו לאופציה מצוינת עבור צרכנים המעוניינים להירגע לאחר יום ארוך או עבור מי שרוצים זן שיעזור להם להרגיש בטוחים ורגועים במפגשים חברתיים.

הגידול של קרפט טייפ (Carpet Tape )פשוט יחסית ומתאים גם בפנים וגם בחוץ. זהו צמח חסון וחזק ועמיד בפני מחלות ומזיקים נפוצים. יש לו זמן לפריחה קצר של כ-8 עד 9 שבועות והוא מניב הרבה יבול.

לסיכום, קרפט טייפ (Carpet Tape )הוא אופציה מצוינת למי שמחפש היי עוצמתי שנמשך לאורך זמן. המראה הייחודי שלו, ההשפעות החזקות ותהליך הגידול הפשוט יחסית שלו הופכים אותו לבחירה פופולרית בקרב מגדלים וצרכנים.

כתבות נוספות

כלי נגישות